CENA: 71,99
68
99
Oszczędzasz 3,00
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Plug In Digital - Asmodee
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
ean816427
:
:

The Lord of the Rings: Adventure Card Game (PC) klucz Steam Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Zbuduj talię kultowych bohaterów i rzuć wyzwanie siłom Saurona w tej ekscytującej taktycznej grze karcianej. Podróżuj przez znane miejsca, wykonuj misje fabularne i stwórz nową legendę Śródziemia samodzielnie lub z przyjacielem w trybie współpracy. Ale uwaga: Oko Saurona cię szuka. Jeśli zwrócisz jego uwagę, wszystko przepadnie ...

 

Odpowiedz na wezwanie niezliczonych przygód, zmierz się z mrocznymi siłami Saurona i chroń Wolne Ludy Śródziemia. Sojusznicy gromadzą się, pojawią się także wrogowie, a więc Twoja podróż niedługo się rozpocznie.

 

Nadszedł czas, aby stworzyć i poprowadzić własną społeczność bohaterów poprzez wciągające kampanie oparte na fabule, z których każda ma swoją unikalną narrację i wyzwania.

 

Wybierz trzech bohaterów spośród najbardziej emblematycznych postaci Śródziemia i zbuduj swoją talię wokół ich konkretnych umiejętności i mocy. Każdy Bohater ma jedną z czterech sfer wpływów, Przywództwa, Wiedzy, Ducha lub Taktyki, dzięki czemu możesz zagrać w określone karty wzmocnienia podczas gry. Wybierz mądrze budując swoją talię i wykorzystaj w pełni każdego ze swoich bohaterów, aby uzyskać przewagę nad przeciwnikami podczas wciągających kampanii. Będziesz cieszyć się godzinami rozgrywki i wyborami, napiszesz własną przygodę, która będzie śpiewana przez wieki.

 

Podczas gdy twoje podróże mogą zawierać wielkie wyzwania, korzystanie z bohaterów i talii zapewni ci zwycięstwo w bitwie. Czasami łączenie siły wielu bohaterów z tej samej Sfery Wpływów w celu zwiększenia jej mocy może pomóc ci pokonać tłumy wrogów, z którymi będziesz walczył. Być może będziesz musiał polegać na Sile Woli swoich bohaterów, aby zwiększyć pulę Losu i uruchomić potężne umiejętności, które mogą zmienić losy bitwy. Istnieje wiele sposobów na wygraną, musisz znaleźć talię i strategię, które się sprawdzą!

 

Każda misja będzie wymagała eksperymentowania ze strategiami podczas konfrontacji z coraz bardziej przerażającymi wrogami, od gigantycznych pająków po dzikie trolle, a nawet hordy potężnych orków! Czarny Pan zrobi wszystko, co w jego mocy, aby uniemożliwić ci ukończenie podróży. Uważaj na jego pulę zagrożeń, która może aktywować zdarzenia związane z fabułą, aby utrudnić ci zadanie. Uważaj, aby Pula Zagrożeń nie osiągnęła maksimum... inaczej skieruje Oko Saurona bezpośrednio na Ciebie!

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

MINIMALNE:

  • System operacyjny: Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
  • Procesor: Intel Core 2 Duo E6600 (2.4 Ghz) or AMD Athlon 64 X2 5000+ (2.6 Ghz) or better
  • Pamięć: 2 GB RAM
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce 8800 GT (512 MB) or better; ATI Radeon HD 4850 (512 MB) or better; Intel Haswell Iris and HD Graphics
  • Sieć: Szerokopasmowe połączenie internetowe
  • Miejsce na dysku: 6 GB dostępnej przestrzeni

Zobacz także

20 gier w zestawie!
Zamów już teraz!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Figurki Funko POP!
Zobacz pełną ofertę
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Lord of the Rings: Adventure Card Game (PC) klucz Steam" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.