Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 159,90
129
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Easy Day Studios
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0884095213923
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:

Skater XL Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Wyczekiwana wersja Skater XL na konsolę Nintendo Switch wreszcie tu jest, ze wszystkimi wrażeniami jakie zapewnić może Skater XL na wyjątkowej konsoli przenośnej Switch. W ciągu kilku lat pracy Easy Day Studios zoptymalizowało grę do rzadko spotykanych, stabilnych 60 klatek na sekundę w trybach zarówno przenośnym, jak i TV, zachowując jednocześnie płynną rozgrywkę opartą na fizyce, którą cieszyło się do tej pory ponad milion graczy.Zgodnie ze swoimi wartościami, Skater XL na konsoli Nintendo Switch to otwarta, kreatywna piaskownica, w której możesz jeździć na deskorolce, filmować, spędzać wolny czas i tworzyć we własnym tempie. Wyposażony w funkcje takie jak tryb wieloosobowy freeskate, edytor powtórek, dostosowywanie postaci i rosnącą bibliotekę modów i map do pobrania stworzonych przez użytkowników, Skater XL zapewnia najbardziej płynną, responsywną i realistyczną grę o jeździe na deskorolce, jaka kiedykolwiek pojawiła się na konsoli Nintendo Switch.

CECHY GRY:

  • 60 klatek na sekundę na konsoli Nintendo Switch - Oferując rzadkie, płynne 60 klatek na sekundę w trybie przenośnym, grający na konsoli Nintendo Switch mogą jeździć na deskorolce podróżując i w pełni doświadczyć uznanej rozgrywki opartej na fizyce. Jazda na deskorolce za pomocą Joy-Conów nigdy nie była tak płynna i responsywna!
  • Jedź lub wypoczywaj online - Spotkaj się w sieci z maksymalnie 10 znajomymi, odtwarzając prawdziwe wrażenia ulicznej zabawy, jeżdżąc, obserwując sesje jazdy innych graczy lub po prostu przemieszczając się ze swoją załogą.
  • Wielki katalog modów dostępny od premiery - Dzięki Mod.io grający w Skater XL na konsoli Nintendo Switch będą mieli natychmiastowy dostęp do obszernej oferty modów od pasjonatów i fikcyjnych marek. Oprócz całej oficjalnej zawartości, gracze mogą szukać idealnego wyglądu lub pobrać najnowszy sprzęt z najbardziej obszernej bibliotece treści związanych z deskorolką.
  • Graj jako prawdziwi, profesjonalni skejterzy - Wybierz spośród uznanych profejsjonalistów, takich jak Tiago Lemos, Brandon Westgate, Evan Smith, czy Tom Asta, każdy z własnym strojem dopasowanym do unikalnego stylu.
  • Znakomita ścieżka dźwiękowa - Modest Mouse, Interpol, Animal Collective, Future Islands i Band Of Horses to wykonawcy unikalnej muzyki, która znakomicie łączy się z klimatem Zachodniego Wybrzeża.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Skater XL" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.