159
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 8 szt.
Wydawca:
Merge Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060264378531
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

House Flipper Pets Edition PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zanim kupisz swoją pierwszą nieruchomość, musisz na nią zapracować. Bez obaw! Na szczęście praca jest na wyciągnięcie ręki! Przyjmuj oferty pracy od okolicznych mieszkańców - sprzątaj, maluj ściany, instaluj grzejniki, prysznice i klimatyzatory, a nawet umebluj całą ich nieruchomość! Gdy wdzięczni klienci zapłacą ci za solidnie wykonaną pracę, nadejdzie czas na własny dom.

Chwyć za młotek! Czas podejść do sprawy nieco po chamsku i zburzyć kilka ścian! Pozbądź się odłamków szkła, śmieci i resztek mebli, aby przygotować miejsce na całkowitą metamorfozę! Od ciebie zależy, czy spełnisz wszystkie wymagania konkretnych nabywców, czy też stworzysz przytulne biuro, w którym będziesz mógł rozwijać swój biznes.Na szczęście nie jesteś sam. Zestaw Twoich najbardziej zaufanych narzędzi jest tutaj z Tobą! Z pomocą wałka malarskiego, myjki do okien, narzędzia do tynkowania, mopa, młotka i oczywiście potężnego tabletu żaden remont nie będzie ci straszny! Korzystanie z tych narzędzi daje również doświadczenie, które można wykorzystać do ich ulepszania i szlifowania swoich umiejętności, dzięki czemu praca staje się jeszcze przyjemniejsza.

Niezależnie od tego, czy planujesz stworzyć dom swoich marzeń, pomóc mieszkańcom w remoncie, czy też czujesz potrzebę rozwalenia kilku ścian - House Flipper jest dla Ciebie! Usiądź więc wygodnie, porzuć codzienną rutynę i zagłęb się w świat House Flipper... w swój świat!

Zawiera dodatek ze zwierzakami!

Czy znajdziesz miejsce dla kogoś wyjątkowego w swojej niedawno odnowionej posiadłości? Dzięki Pets DLC będziesz miał szansę zaopiekować się uroczym towarzyszem i spędzić razem wspaniałe chwile!

Cechy:

  • 13 popularnych ras psów i kotów!
  • Inne gatunki zwierząt domowych, takie jak króliki, żółwie, papugi i świnki morskie
  • Ponad 800 nowych unikalnych przedmiotów
  • 11 nowych nieruchomości i zleceń o tematyce rancza

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Figurki z gry CP77
nowa dostawa!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "House Flipper Pets Edition" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.