CENA: 50,00
50
00
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Sony
Kod:
4260414679360
:
:
:

PlayStation Network 50 PLN Klucze do gier, PlayStation 3, PS4, PS5

5.0/5
(ocen: 6)
Uwaga! Nasz sklep jest pośrednikiem w dystrybucji i nie ma podstawy prawnej do wystawienia faktury VAT na ten produkt.

Sony Playstation®Network UZUPEŁNIENIE FUNDUSZY W PORTFELU

Prosty sposób na zwiększenie swoich funduszy w portfelu PlayStation®Network bez konieczności korzystania z karty kredytowej.

Doładuj swój portfel PSN, by kupować pełne wersje gier, dodatki i inne treści w PlayStation®Store, dostęp do którego masz za pomocą PS4, PS3 lub PS Vita

Wśród fantastycznych materiałów, które znajdziesz w PlayStation®Store, są:

Gry i dodatki do nich
Muzyka
Awatary i motywy

Najnowsze gry, dodatki i inne treści
 
INSTRUKCJE WYKORZYSTANIA
 
JAK ZREALIZOWAĆ KOD:

1. Zaloguj się do PlayStation™Network albo utwórz konto na stronie playstation.com.
2. W PlayStation™Store przejdź do „Zrealizuj kody” i wpisz 12-cyfrowy kod kuponu.
 
UWAGA: 
Wydawca kodu kuponu: firma Sony Interactive Entertainment Network Europe Ltd (zarejestrowana pod numerem 06020283), z siedzibą pod adresem 10 Great Marlborough St., Londyn, W1F 7LP, Wielka Brytania. Zastosowanie mają pełne warunki korzystania, które można znaleźć na stronie www.playstation.com/legal/PSNTerms.
 
 
ZASADY i WARUNKI KORZYSTANIA
 
Zamówienie można anulować w ciągu 14 dni od daty dostarczenia kodu i uzyskać zwrot w wysokości ceny zakupu. W sprawach związanych z anulowaniem i zwrotami prosimy kontaktować się z nami pod adresem e-mail: digital@ultima.pl lub numerem telefonu: 22 485 52 11. Można również przesłać do nas korespondencję pod adres ULTiMA.PL, Ludwika Waryńskiego 10, 00-631 Warszawa.

Wydawca kodu kuponu: firma Sony Interactive Entertainment Network Europe Ltd (zarejestrowana pod numerem 06020283), z siedzibą pod adresem 10 Great Marlborough St., Londyn, W1F 7LP, Wielka Brytania. Kod może zostać zrealizowany wyłącznie u wydawcy przez użytkowników, którzy ukończyli 18 lat i mają konto PlayStation™Network zarejestrowane w Polsce. Zastosowanie mają warunki świadczenia usługi, polityka prywatności, warunki korzystania z kodu kuponu, warunki użytkowania oprogramowania oraz dodatkowe warunki dotyczące treści/usług. Więcej informacji na stronie www.playstation.com/legal/PSNTerms. Jeżeli nie akceptujesz tych warunków, nie dokonuj zakupu.

Fundusze w portfelu PSN mogą zostać wykorzystane przez właścicieli kont do regulowania płatności za produkty zakupione w PlayStation™Store dostępnym dla właścicieli kont w Polsce. W stosunku do właścicieli kont, którzy nie ukończyli 18 lat, mają zastosowanie dodatkowe ograniczenia. Niektóre zakupy subskrypcji wymagają, by właściciel konta miał na nim zarejestrowaną kartę płatniczą.

Wymagane jest posiadanie systemu PlayStation®3, PlayStation®Vita, PlayStation®4 lub innego kompatybilnego systemu firmy Sony, a także działającego łącza internetowego. Opłacenie szerokopasmowego połączenia z Internetem leży w gestii użytkownika.

Kodu kuponu nie można wymienić na gotówkę, sprzedać ani wymienić na cokolwiek innego. Kod nie zostanie wymieniony w przypadku jego zagubienia, kradzieży lub wykorzystania bez Twojej zgody.  Kod można zrealizować tylko raz.
 
Sprzedawca detaliczny działa jako pełnomocnik wydawcy.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "PlayStation Network 50 PLN" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.