169
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
iam8bit
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0811949036759
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:

Bomb Rush Cyberfunk Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Team Reptile przedstawia Bomb Rush Cyberfunk, przyszłość prosto z kreatywnego umysłu Diona Kostera, gdzie samozwańcze ekipy grafficiarzy wyposażonych w osobiste boostpacki walczą między sobą o kontrolę nad ulicami. Stwórz własny szyfr i tańcz, maluj graffiti, zbieraj bity, łącz sztuczki i zmierz się z policją, aby przejąć władzę nad rozległą metropolią Nowego Amsterdamu.Red to grafficiarz, który stracił głowę i zamiast tego przemieszcza się z cybergłową. W poszukiwaniu swoich korzeni dołącza do załogi Bomb Rush, Tryce'a i Bel. Razem postanawiają udać się do All City, aby zostać najlepszą ekipą graffiti w mieście. Im większe terytorium zdobywają, tym więcej odkrywają prawdy na temat kto odciął głowę Redowi i jak głęboko jego ludzka strona jest powiązana ze światem graffiti.

CECHY GRY:

  • Poznaj 5 głównych dzielnic miasta, znajdując miejsca na graffiti i zdobywając REP. Będziesz go potrzebować, aby wyzwać rywalizujące ekipy na bitwy.
  • Znajdź nowych członków do twojej załogi w całym mieście. Rozsiane po nim są także nowe graffiti do namalowania, kolory strojów i muzyka do odtwarzania na twoim telefonie z klapką.
  • Wykonuj triki jeżdżąc na deskorolce, rolkach lub BMX w unikalnym systemie trików opartych na środowisku. Rozszerz swoje kombinacje za pomocą instrukcji i zyskuj jeszcze lepsze wyniki za pomocą specjalnych sztuczek.
  • Możesz uzyskać dodatkową moc za wykonywanie długich kombinacji, więc najszybszy sposób poruszania się jest również najbardziej stylowy.
  • Dynamiczna, zmilitaryzowana policja, która rośnie w siłę, gdy dokonujesz wandalizmów.

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:

  • Gra na wybraną platformę na nośniku fizycznym
  • 6 ciętych konturowo winylowych naklejek w stylu graffiti

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Bomb Rush Cyberfunk" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.