CENA: 5,90
5
99
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
MVE
Wersja językowa:
Polska/angielska
Kod:
ean799192
Klasyfikacja PEGI:
Od 18 lat

Warhammer 40,000: Space Marine (PC) klucz Steam Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

Przywdziej zbroję nieustępliwego Kosmicznego Marine i użyj kombinacji broni śmiercionośnych broni, żeby zmiażdżyć przeważające siły obcych. Zanurz się w intensywny i pełen brutalności świat oparty o najbogatszy dotychczas stworzony świat science fiction.

 

W grze Warhammer 40,000: Space Marine wcielasz się w postać Kapitana Tytusa, Kosmicznego Marine zakonu Ultramarines i zaprawionego weterana niezliczonych bitew.

 

Licząca miliony horda Orków najechała Imperialny Świat Kuźni, jedną z fabryk o wielkości planety, gdzie tworzone są machiny wojenne ludzkości wykorzystywane w niekończącej się walce o przetrwanie. Utrata tej planety nie wchodzi w grę, ale mroczniejsze i znacznie większe zagrożenie czyha w cieniu tej planety.

 

Oczekując na wsparcie Imperialnej floty wyzwoleńczej, Ultramarines zostają wysłani do utrzymania kluczowych lokacji aż aż do przybycia posiłków. Kapitan Tytus i oddział weteranów Ultramarines wykorzystują boltery i miecze łańcuchowe do walki z wrogami ludzkości.

 

Najważniejsze cechy:

  • Zaszarżuj do bitwy - Wkrocz nieustraszenie w centrum starcia jako niepowstrzymany Kosmiczny Marine. Nigdy się nie ukrywaj, nigdy nie ulegaj strachowi, eliminuj wszystko, co stanie ci na drodze.
  • Uwolnij Widoczną Brutalną Śmierć - Wykorzystując innowacyjny nowy system walki, płynnie przełączaj z broni dystansowych wielkiego kalibru do niszczycielskich ataków w walce wręcz. Zabijanie przeciwników jeszcze nigdy nie było tak satysfakcjonujące.
  • Doświadcz mrocznej przyszłości świata Warhammera 40,000 – Wkrocz do bogatego uniwersum inspirujących krajobrazów, zabójczych wrogów, ogromnych starć i bezlitosnego zniszczenia.
  • Tocz walkę w sieci – Stwórz swoją własną drużynę Kosmicznych Marines lub bandę Kosmicznych Marines Chaosu i zmierz się w sieciowych starciach dla 16 graczy. Zdobądź doświadczenie i odblokuj nowe bronie i zbroje, aby dostosować klasy Niszczyciela, Szturmowca i Taktycznego Marine.

 

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

system operacyjny Windows XP SP3, Vista SP1 lub Windows 7, procesor dwurdzeniowy 2 GHz (Core 2 Duo lub AMD X2), 1 GB RAM (XP), 2 GB (Vista/7), karta graficzna GeForce 8800 GT lub Radeon HD 3850 (256 MB VRAM, Shader Model 3.0), 20 GB wolnego miejsca na dysku twardym (10 GB wolnego po instalacji)
 

 

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Wiedźmińska trylogia
w edycji SteelBook
Abonamenty
Karty przedpłacone
POPy z serii Fortnite
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Warhammer 40,000: Space Marine (PC) klucz Steam" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.