<
20
00
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Player
Kod:
5060380626332

PLAYER (bez reklam) - 30 dni Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
PLAYER (bez reklam) to najczęściej wybierany pakiet, idealny dla tych, którzy sięgają po rozrywkę bez ograniczeń. W pakiecie otrzymujesz pełny dostęp do produkcji Player Original oraz najnowszych odcinków ulubionych programów i seriali, a także kanału TVN na żywo. W pakiecie PLAYER (bez reklam) możesz oglądać wybrane materiały w jakości 4K i pobierać odcinki wybranych tytułów na urządzenia mobilne.

Biblioteka VOD i kanał TV

 • Brak reklam, możliwe przekazy autopromocyjne
 • Pobieraj i oglądaj wybrane tytuły offline na urządzeniach mobilnych
 • Wybrane programy w jakości UHD
 • Najlepsze seriale i programy
 • Kolekcje uznanych seriali Player Original
 • Ekskluzywna kolekcja discovery+
 • Bogata biblioteka wyjątkowych filmów
 • Kanał TVN na żywo

Instrukcja użycia:

 1. Wpisz otrzymany kod na stronie player.pl/kod
 2. Zaloguj się lub załóż nowe konto w serwisie
 3. Zaznacz niezbędne zgody i aktywuj dostęp

Zasady i warunki korzystania:

1. Administratorem platformy „Player.pl" jest TVN spółka akcyjna sp. j., zarejestrowaną zgodnie z prawem polskim pod numerem KRS 0000871610, z siedzibą przy ul. Wiertniczej 166, 02-952 Warszawa, Polska.

2. Aby zrealizować Kod, musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem Player.pl (skorzystaj z przycisku "Zaloguj się"). Jeśli nie masz konta w Player.pl, przed zrealizowaniem Kodu i uzyskaniem dostępu do usługi Player.pl, należy się zarejestrować (kliknij na "ZAŁÓŻ KONTO" w prawym górnym rogu strony) akceptując Regulamin Sklepu Player.pl oraz zapoznać się z Polityką Prywatności.

3. Kod może być zrealizowany na stronie https://sklep.player.pl/moj-kod i nie może być wymieniony na żadne inne dostępy.

4. Kod jest jednorazowy i niezbywalny i nie może być używany w połączeniu z żadnymi innymi kuponami rabatowymi, promocjami lub ofertami specjalnymi. Kod nie ma wartości pieniężnej, nie podlega zwrotowi i nie przysługuje za niego ekwiwalent pieniężny. Kod nie może być ponownie wykorzystany, nawet w przypadku zmiany lub anulowania subskrypcji. Niewłaściwe wykorzystanie Kodu, w tym jego upublicznienie lub sprzedaż, jest zabronione.

5. Jeśli masz aktywną subskrypcję w Player.pl, sprawdź w Regulaminie Sklepu Player.pl, w jakiej kolejności będą realizowane Twoje pakiety po zrealizowaniu Kodu.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "PLAYER (bez reklam) - 30 dni" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.