CENA: 269,99
269
99
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Microsoft
Kod:
4251404596576
:
:
:

Abonament Xbox Game Pass 6 Miesięcy Klucze do gier, Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Korzystaj z nieograniczonego dostępu do katalogu ponad 100 gier na konsoli Xbox One w niskiej cenie miesięcznej. Graj w oczekiwane przez wszystkich nowe gry, takie jak Sea of Thieves, State of Decay 2 i Crackdown 3 już w dniu premiery. Korzystaj z katalogu różnorodnych gier — od najnowszych hitów sprzedaży do entuzjastycznie przyjętych przez graczy gier niezależnych.

Odkryj i pobierz tytuły, które Cię zawsze interesowały, albo ponownie zagraj w dawno niewidziane ulubione gry. Gry są dobierane pod kątem wysokich ocen i odpowiedniego poziomu zabawy. Jeśli spodoba Ci się któraś z gier na konsolę Xbox One dostępnych w aktualnym katalogu, możesz ją kupić 20% taniej. Możesz również uzyskać 10% zniżki na dowolny dodatek do gry na konsolę Xbox One. Dodawane każdego miesiąca nowe gry oraz opcja anulowania w każdej chwili sprawiają, że subskrypcja Xbox Game Pass stanowi Twój bilet do świata niekończącej się gry.

Aby wykorzystać kod:
  1. Wejdź na stronę microsoft.com/reedem
  2. Wprowadź kod
  3. Na konsoli Xbox One przejdź do Sklepu Xbox, wyszukaj i kup 6-miesieczną subskrypcję Xbox Game Pass lub inny produkt

* Wymagana jest aktywna subskrypcja; dostępne do czasu anulowania; katalog gier zmienia się z biegiem czasu. Do grania w grę Sea of Thieves jest wymagane także konto Xbox Live Gold, które jest sprzedawane osobno. Gry Sea of Thieves, State of Decay 2 i Crackdown 3 zostaną wydane w 2018 roku. Oferty rabatowe nie obejmują produktów, od premiery których minęło mniej niż 30 dni; rabaty są obliczane na podstawie cen w sklepie Microsoft Store. Zobacz stronę xbox.com/game-pass.

Zobacz także

Nowa
ulepszona wersja!
Nowe konsole Switch
już w sprzedaży
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Abonament Xbox Game Pass 6 Miesięcy" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.