CENA: 259,99
219
90
Oszczędzasz 40,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Eidos
Kod:
5021290057166
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat
:

Thief PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (8)
Thief: Out of Shadows to czwarta odsłona serii skradankowych gier akcji o przygodach tytułowego złodzieja. Produkcja została stworzona przez studio Eidos Montreal, znane z Deus Ex: Bunt Ludzkości. Projektując Thiefa autorzy wzorowali się na poprzednich częściach marki, za które odpowiadają nieistniejące już studia Looking Glass i Ion Storm. W Thiefie wracamy do uniwersum stanowiącego połączenie kilku motywów: okresu wiktoriańskiego, magii, gotyku oraz steampunku. Główny bohater serii, przebiegły złodziej Garrett, wraca po latach nieobecności do metropolii zwanej City, gdzie panuje nowy porządek. Miastem rządzi Baron, tyran i okrutnik, który ma na uwadze wyłącznie swoje interesy. Okoliczna ludność jest nękana nie tylko przez podległą mu straż miejską, ale także tajemniczą zarazę. Ta sytuacja interesuje Garreta z jednego powodu: narastający chaos jest doskonałą okazją, aby wzbogacić się kosztem innych. Szybko okazuje się, że legendarny złodziej został wplątany w grubszą intrygę i ponownie będzie musiał opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu.

Nowy Thief podąża ścieżką wytyczoną przez poprzednie odsłony i składa się z fabularyzowanych misji, w których Garrett okrada kolejnych bogatych mieszkańców City, przy okazji poznając ich sekrety. W dalszym ciągu gracz może przeprowadzać akcje na wiele sposobów, korzystając z bogatego asortymentu gadżetów (dobieranego pomiędzy zadaniami). Mimo niewątpliwych umiejętności szermierczych, tytułowy złodziej woli unikać otwartej konfrontacji i działa z ukrycia. W ominięciu lub wyeliminowaniu straży pomagają mu takie zabawki jak specjalne strzały (np. wodna do gaszenia pochodni lub hukowa do odwracania uwagi), czy chociażby pałka, której uderzenie momentalnie ogłusza cel. Jednym z dodatków są szpony umożliwiające wspinanie się w wybranych miejscach poziomów.

Czwarta odsłona Thiefa przynosi szereg usprawnień, które dotyczą przede wszystkim zachowania przeciwników. Postacie niezależne, w tym charakterystyczni strażnicy miejscy, potrafią przeczesywać pomieszczenia w poszukiwaniu podejrzanego ruchu i lepiej rozumieją infrastrukturę poziomów. Garrett otrzymał za to tak zwane „skupienie”, podświetlające elementy, z którymi można wejść w interakcję. Zdolność zwalnia też czas podczas kradzieży kieszonkowych i pozwala wyprowadzać specjalne ataki w trakcie walki – jeden z nich umożliwia odepchnięcie wroga. Na uwagę zasługuje także zastosowanie nowego silnika graficznego.

Zobacz także

Promocja gier
z serii Resident Evil
Abonamenty
Karty przedpłacone
20 gier w zestawie!
Zamów już teraz!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Dominik
Z nami od: 2014/07/19

Dominik

0 0

Przesyłka

Panowie i panie gra jest w polskiej wersji językowej!!! Właśnie zamówiłem i odpaliłem. Jest PL. Wyrazy uznania dla Ultimy za jak zwykle fenomenalne podejście do zamówienia. Wszystko błyskawicznie i starannie. Serdecznie pozdrawiam ULTIMĘ I DZIĘKUJE.

kefir7
Z nami od: 2014/05/17

kefir7

0 0

PL?

Wie, ktoś czy jest to polska wersja?

crOssu
Z nami od: 2014/05/16

crOssu

0 0

Wersja

Gra jest w wersji Polskiej :D

Nano
Z nami od: 2014/05/11

Nano

0 0

PL?

Wersja PL ?

Tom
Z nami od: 2014/03/14

Tom

0 0

Wersja

Jaka to jest wersja językowa? Jeśli Pl być może się skusze ale napiszcie to bo nie chce mieć takiej sytuacji że zamówię a na miejscu dowiem się że jest po angielsku.

Blubles
Z nami od: 2014/02/24

Blubles

0 0

wersja

Właśnie jaka będzie wersja mam nadzieję że PL bo złożyłem u was preorder. pozdrawiam

Bolo
Z nami od: 2014/02/20

Bolo

0 0

wersja

Ultima Pozdrawiam , jaka wersja językowa bedzje u was????????????????

lavondyss
Z nami od: 2014/01/17

lavondyss

0 0

wersja pl

czy ta wersja będzie miała język pl?