CENA: 259,99
219
90
Oszczędzasz 40,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Eidos
Kod:
5021290057166
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat
:

Thief PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (8)
Thief: Out of Shadows to czwarta odsłona serii skradankowych gier akcji o przygodach tytułowego złodzieja. Produkcja została stworzona przez studio Eidos Montreal, znane z Deus Ex: Bunt Ludzkości. Projektując Thiefa autorzy wzorowali się na poprzednich częściach marki, za które odpowiadają nieistniejące już studia Looking Glass i Ion Storm. W Thiefie wracamy do uniwersum stanowiącego połączenie kilku motywów: okresu wiktoriańskiego, magii, gotyku oraz steampunku. Główny bohater serii, przebiegły złodziej Garrett, wraca po latach nieobecności do metropolii zwanej City, gdzie panuje nowy porządek. Miastem rządzi Baron, tyran i okrutnik, który ma na uwadze wyłącznie swoje interesy. Okoliczna ludność jest nękana nie tylko przez podległą mu straż miejską, ale także tajemniczą zarazę. Ta sytuacja interesuje Garreta z jednego powodu: narastający chaos jest doskonałą okazją, aby wzbogacić się kosztem innych. Szybko okazuje się, że legendarny złodziej został wplątany w grubszą intrygę i ponownie będzie musiał opowiedzieć się po jednej ze stron konfliktu.

Nowy Thief podąża ścieżką wytyczoną przez poprzednie odsłony i składa się z fabularyzowanych misji, w których Garrett okrada kolejnych bogatych mieszkańców City, przy okazji poznając ich sekrety. W dalszym ciągu gracz może przeprowadzać akcje na wiele sposobów, korzystając z bogatego asortymentu gadżetów (dobieranego pomiędzy zadaniami). Mimo niewątpliwych umiejętności szermierczych, tytułowy złodziej woli unikać otwartej konfrontacji i działa z ukrycia. W ominięciu lub wyeliminowaniu straży pomagają mu takie zabawki jak specjalne strzały (np. wodna do gaszenia pochodni lub hukowa do odwracania uwagi), czy chociażby pałka, której uderzenie momentalnie ogłusza cel. Jednym z dodatków są szpony umożliwiające wspinanie się w wybranych miejscach poziomów.

Czwarta odsłona Thiefa przynosi szereg usprawnień, które dotyczą przede wszystkim zachowania przeciwników. Postacie niezależne, w tym charakterystyczni strażnicy miejscy, potrafią przeczesywać pomieszczenia w poszukiwaniu podejrzanego ruchu i lepiej rozumieją infrastrukturę poziomów. Garrett otrzymał za to tak zwane „skupienie”, podświetlające elementy, z którymi można wejść w interakcję. Zdolność zwalnia też czas podczas kradzieży kieszonkowych i pozwala wyprowadzać specjalne ataki w trakcie walki – jeden z nich umożliwia odepchnięcie wroga. Na uwagę zasługuje także zastosowanie nowego silnika graficznego.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Wyprzedaż
figurek Funko POP!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Dominik
Z nami od: 2014/07/19

Dominik

0 0

Przesyłka

Panowie i panie gra jest w polskiej wersji językowej!!! Właśnie zamówiłem i odpaliłem. Jest PL. Wyrazy uznania dla Ultimy za jak zwykle fenomenalne podejście do zamówienia. Wszystko błyskawicznie i starannie. Serdecznie pozdrawiam ULTIMĘ I DZIĘKUJE.

kefir7
Z nami od: 2014/05/17

kefir7

0 0

PL?

Wie, ktoś czy jest to polska wersja?

crOssu
Z nami od: 2014/05/16

crOssu

0 0

Wersja

Gra jest w wersji Polskiej :D

Nano
Z nami od: 2014/05/11

Nano

0 0

PL?

Wersja PL ?

Tom
Z nami od: 2014/03/14

Tom

0 0

Wersja

Jaka to jest wersja językowa? Jeśli Pl być może się skusze ale napiszcie to bo nie chce mieć takiej sytuacji że zamówię a na miejscu dowiem się że jest po angielsku.

Blubles
Z nami od: 2014/02/24

Blubles

0 0

wersja

Właśnie jaka będzie wersja mam nadzieję że PL bo złożyłem u was preorder. pozdrawiam

Bolo
Z nami od: 2014/02/20

Bolo

0 0

wersja

Ultima Pozdrawiam , jaka wersja językowa bedzje u was????????????????

lavondyss
Z nami od: 2014/01/17

lavondyss

0 0

wersja pl

czy ta wersja będzie miała język pl?