Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 74,90
64
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 3 szt.
Wydawca:
Warner Bros
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5051892216982
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat
:

Batman Arkham Knight PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę musi zagłosować jeszcze jedna osoba)
Zobacz opinie (8)

Strach na Wróble powraca, aby stworzyć niepowtarzalną drużynę super złoczyńców, wśród których są m.in. Pingwin, Dwie Twarze i Harley Quinn. Ich cel jest jeden - raz na zawsze rozprawić się z Mrocznym Rycerzem. W Batman: Arkham Knight pojawi się niepowtarzalny projekt Batmobilu, stworzony przez Rocksteady, który po raz pierwszy w historii serii będzie można prowadzić. Prócz tego legendarnego pojazdu oraz docenionej rozgrywki z serii Batman Arkham, gracze poznają świat Batmana jak nigdy dotąd - będą mogli zwiedzić ulice i niebo ponad całym Gotham City.
“Batman: Arkham Knight to najważniejsza gra z naszej niezwykle udanej serii. Przekazujemy graczom najbardziej rozległy i robiący największe wrażenie świat gry." stwierdził Martin Tremblay, prezes Warner Bros. Interactive Entertainment. "Zespół Rocksteady Studios wciąż skupia się na fantastycznej rozgrywce, z której jest znany, jednocześnie dostarczając nowych, niesamowitych wrażeń graczom i fanom Batmana."

“Zespół Rocksteady Studios włożył mnóstwo pracy, aby ostatni rozdział trylogii Batman: Arkham pozwolił fanom jak najpełniej wcielić się w postać Batmana." stwierdził Sefton Hill, dyrektor gry w Rocksteady Studios. "Jesteśmy niezmiernie podekscytowani, że tworzymy grę na platformy następnej generacji, dzięki czemu możemy wdrożyć elementy, które zaplanowaliśmy już dawno, takie jak Batmobil, jego wpływ na umiejętności Batmana oraz w pełni odwzorowane Gotham City."

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Ferdek1983
Z nami od: 2009/09/18

Ferdek1983

0 0

Ta gra ma tłumaczenie polskie ?

Yakuuzy
Sic parvis magna
Z nami od: 2007/09/24

Yakuuzy

1 2

To to wiem, ale była jeszcze edycja z figurką Batmana, którą ja mam zamówioną właśnie tutaj :) Od pani Magdy dostałem @, że będzie opóźnienie i na razie doślą zwykłą grę a potem (w swoim czasie) resztę "gratów" z edycji CE jak kochana Cenega się obudzi nazwijmy to heh

Bauer
Z nami od: 2003/03/06

Bauer

1 2

Gruba przesada, choćby Gamespot (ceniony za obiektywizm) dał 7/10. Opinie graczy też są podzielone. I 3,5 GB patch na dzień dobry... Fani Gacka na pewno powinni zagrać, ale Arkham Knight nie osiąga raczej poziomu dwóch pierwszych części sagi (Origins litościwie pominę milczeniem)...

TakedaDR
Z nami od: 2008/06/26

TakedaDR

2 0

Wersja kolekcjonerska z Batmobilem nie zostanie wydana z powodu problemów z jakością wykonania Batmobila, a przynajmniej tak twierdzi Warner Bros, są tylko wersje zwykła i Limited Edition. Więc raczej Ultima nic nie będzie dosyłać :)

Yakuuzy
Sic parvis magna
Z nami od: 2007/09/24

Yakuuzy

0 1

Ok, Ultima mam pytanko :) Jak wygląda sprawa dokładnie z tymi Kolekcjonerkami. Teraz dostaniemy podstawkę a za jakiś tydzień doślecie osobno "graty" z kolekcjonerki tak? Widzieliście oceny tego B-Mana? Prawie same 10/10 :)

norbi7
kto dolki kopie ten ma lopate
Z nami od: 2011/12/22

norbi7

1 0

Nie raczej nie zmieniła płci ale teraz jest bardziej nieobliczalna po śmierci bliskiej jej osoby

koobon
Z nami od: 2006/11/06

koobon

0 0

"Harley Quinn jest grywalny..."
Zmienił płeć?

norbi7
kto dolki kopie ten ma lopate
Z nami od: 2011/12/22

norbi7

0 0

Warto czekać ta grafika robi wrażenie