<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 199,90
164
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Nacon
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3665962012132
Klasyfikacja PEGI:
Strach Przemoc Od 18 lat
:

Vampire The Masquerade Swansong Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Wciel się w 3 wampiry, okiełznaj ich moce, wciel się w ich pragnienia i zmierz się z ich demonami w porywającej historii, w której Twoje wybory zadecydują o losach Bostonu.Cechy:

  • WITAMY W ŚWIECIE CIEMNOŚCI - A gdyby wampiry były prawdziwe? Co by było, gdyby krwiożercze drapieżniki żyły ukryte wśród nas, zaangażowane w niekończącą się grę pożądania, spisków i zdrady? A gdybyś stał się jednym z nich? W grze Vampire: The Masquerade - Swansong wcielasz się w te kuszące potwory w świecie, w którym granice między tym, co rzeczywiste, a tym, co nadprzyrodzone, są zawsze zamazane.
  • Rozdzierający serce thriller - Hazel Iversen, Łabędź, jest nowym księciem Kamaryli Bostońskiej. Żelazna ręka w aksamitnej rękawiczce, zamierza zdobyć władzę i wzmocnić Maskaradę, wampiryczne prawo, które ma sprawić, że ludzie nigdy nie dowiedzą się o jej rodzaju. Jednak najlepiej ułożone plany myszy i ludzi często się rozpadają. Gdy pogłoski o zdradzie, morderstwach i walce o władzę sięgają zenitu, musisz działać w cieniu, aby chronić swoją sektę podczas gorączkowego śledztwa, a Boston pogrąża się w chaosie.
  • GRAJ JAK 3 ORYGINALNE WAMPIRY - Wciel się w 3 wampiry, z których każdy ma ponad sto lat. Przeplataj ich losy, przyjmując ich różne punkty widzenia i wykorzystując ich wyjątkowe umiejętności, aby oddzielić prawdę od kłamstw. Każda z postaci posiada własne wampiryczne dyscypliny, które można ulepszać, aby dostosować je do własnych preferencji. Czy wybierzesz zastraszanie, uwodzenie czy ukrywanie się? Decyzja należy do ciebie, pod warunkiem, że uda ci się utrzymać głód krwi na wodzy.
  • ROZGRYWKA Z KONSEKWENCJAMI - Dzięki unikalnemu podejściu do rozgrywki, Swansong kładzie nacisk na konsekwencje. Przeanalizuj uważnie każdą sytuację - wybory, których dokonujesz w trakcie śledztwa, oraz interakcje społeczne z postaciami mogą mieć trwały wpływ na losy Twoich bohaterów i losy bostońskiej Camarilli.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Modele Gundam
w super cenach!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Vampire The Masquerade Swansong" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.