279
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Idea Factory
Wersja językowa:
Japońska (angielskie napisy)
Kod:
5060112438684
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Cupid Parasite Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Witamy w Cupid Corporation! Cupid Corporation, mieszcząca się w lśniącej i podążającej za trendami metropolii Los York, jest odważną agencją matrymonialną znaną ze swojego stylu i sukcesu. Nasza bohaterka, Lynette Mirror, jest najlepszym doradcą ślubnym Cupid Corporation, której zadaniem jest konsultowanie modnych singli, aby spełnić ich najśmielsze romantyczne marzenia!ALE ma jeden wielki sekret w rękawie - jest nikim innym jak boginią miłości Celestii, Kupidynem! Wysłana do Ludzkiego Królestwa z niebiańską misją "swatania", Lynette spotyka się z największym wyzwaniem: niesławnym Pasożytem 5. Aby pomóc tym pięciu beznadziejnym mężczyznom znaleźć prawdziwą miłość, Lynette i jej zespół wymyślają idealny plan swatania... REALITY TV. Czy Lynette będzie w stanie sprostać swojemu nazwisku najlepszego doradcy ślubnego i Kupidyna, czy też jej marzenia zostaną anulowane?

Cechy:

  • Od chłopców do mężczyzn - Pomóż Pasożytowi 5 znaleźć prawdziwą miłość poprzez "randki treningowe", aby przygotować ich na przyszłych partnerów. Może i Ty znajdziesz swoją prawdziwą miłość po drodze?
  • Czy jesteś tym kimś? - Znajdź swój idealny typ miłości poprzez kwestionariusz randkowy! Każdy członek Parasite 5 ma inny typ miłosny, co oznacza, że partner, z którym skończysz, będzie zależał od wyników kwestionariusza.
  • First Comes Love, Then Comes Marriage - Odpowiedzi, które wybierasz podczas wyborów fabularnych mogą zwiększyć Twój poziom miłości z daną postacią. Jeśli postać polubi twoją odpowiedź, doświadczysz skoku miłości.

Zobacz także

Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Podstawki pod pady
lub telefony
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Cupid Parasite" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.