279
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 8 szt.
Wydawca:
Idea Factory
Wersja językowa:
Japońska (angielskie napisy)
Kod:
5060112438684
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Cupid Parasite Day 1 Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Witamy w Cupid Corporation! Cupid Corporation, mieszcząca się w lśniącej i podążającej za trendami metropolii Los York, jest odważną agencją matrymonialną znaną ze swojego stylu i sukcesu. Nasza bohaterka, Lynette Mirror, jest najlepszym doradcą ślubnym Cupid Corporation, której zadaniem jest konsultowanie modnych singli, aby spełnić ich najśmielsze romantyczne marzenia!ALE ma jeden wielki sekret w rękawie - jest nikim innym jak boginią miłości Celestii, Kupidynem! Wysłana do Ludzkiego Królestwa z niebiańską misją "swatania", Lynette spotyka się z największym wyzwaniem: niesławnym Pasożytem 5. Aby pomóc tym pięciu beznadziejnym mężczyznom znaleźć prawdziwą miłość, Lynette i jej zespół wymyślają idealny plan swatania... REALITY TV. Czy Lynette będzie w stanie sprostać swojemu nazwisku najlepszego doradcy ślubnego i Kupidyna, czy też jej marzenia zostaną anulowane?

Cechy:

  • Od chłopców do mężczyzn - Pomóż Pasożytowi 5 znaleźć prawdziwą miłość poprzez "randki treningowe", aby przygotować ich na przyszłych partnerów. Może i Ty znajdziesz swoją prawdziwą miłość po drodze?
  • Czy jesteś tym kimś? - Znajdź swój idealny typ miłości poprzez kwestionariusz randkowy! Każdy członek Parasite 5 ma inny typ miłosny, co oznacza, że partner, z którym skończysz, będzie zależał od wyników kwestionariusza.
  • First Comes Love, Then Comes Marriage - Odpowiedzi, które wybierasz podczas wyborów fabularnych mogą zwiększyć Twój poziom miłości z daną postacią. Jeśli postać polubi twoją odpowiedź, doświadczysz skoku miłości.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Cupid Parasite Day 1 Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.