189
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Aksys Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060112432989
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Code Realize Future Blessings Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Kontynuacja klasycznego visual novel pod tytułem Code: Realize - Guardian of Rebirth, które na Zachodzie ukazało się w 2014 roku.Code: Realize - Future Blessings to przygodówka typu visual novel, będąca kontynuacją gry Code: Realize - Guardian of Rebirth, wydanej na Zachodzie w 2014 roku. Deweloperem tytułu jest studio Otomate, należące do japońskiej firmy Idea Factory. Jak sama nazwa wskazuje, deweloperzy specjalizują się w produkcji gier otome, a więc podgatunku visual novel, który na Zachodzie zdobywa coraz więcej fanów. W tytułach tego typu główna bohaterka w wyniku niespodziewanego splotu okoliczności otoczona zostaje przystojnymi mężczyznami, cechującymi się wyrazistymi, acz dość stereotypowymi osobowościami. Historia posiada zazwyczaj wiele rożnych zakończeń i skupia się przede wszystkim na romansie protagonistki z wybranym przez gracza bohaterem. Code: Realize - Future Blessings to tzw. fan disc, a więc zbiór dodatkowych scenariuszy oraz scen, rozbudowujących fabułę oryginału o nowe elementy (bohaterowie oraz wydarzenia) i alternatywne zakończenia.Przed zabawą zalecane jest więc, by w pierwszej kolejności zapoznać się z oryginalnym Code: Realize, dzięki czemu lepiej zrozumiemy świat oraz relacje między wszystkimi postaciami.

Fabuła oryginalnego Code: Realize przedstawia losy młodej dziewczyny o imieniu Cardia, mieszkającej samotnie w zrujnowanym domu na obrzeżach Londynu. Bohaterka musi prowadzić życie samotniczki i nie może się w nikim zakochać, gdyż w jej ciele krąży nieznana trucizna, zabijająca wszystkie żywe istoty, których dotknie. Pewnego dnia posiadłość zostaje jednak napadnięta przez stróżów prawa, którzy zamierzają pojmać Cardię. W ucieczce pomaga jej złodziej Arsene Lupin, z którym bohaterka wyrusza na poszukiwania mogącego jej pomóc zaginionego ojca. Podczas podróży para spotyka inne postacie inspirowane klasycznymi XIX-wiecznymi powieściami i legendami.

Code: Realize - Future Blessings posiada w sumie cztery kampanie, zawierające historię rozbudowujące fabułę oryginału oraz przedstawiające dalsze losy jej bohaterów. Pierwsza z nich rozgrywa się po zakończeniu oryginalniej historii i skupia się na Cardii. Druga oraz trzecia przedstawiają znane już wydarzenia z perspektywy bohaterów, takich jak Finis oraz Sholmes. Ostatnia to zupełnie nowa historia, która została jedynie zasygnalizowana w Code: Realize.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Code Realize Future Blessings" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.