CENA: 109,00
109
00
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Microsoft
Kod:
4251755652334
:

Minecraft Java Edition Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Minecraft to gra o układaniu bloków i poszukiwaniu przygód. Minecraft Java Edition oferuje mnóstwo możliwości: nowe sposoby na grę, eksplorację światów stworzonych przez gracza, przetrwanie na mapach zaprojektowanych przez społeczność, serwery i nie tylko! 
Twórz wszystko, na co pozwala Ci wyobraźnia. Przemierzaj potężne góry i pełne życia oceany nieskończonych światów rozbudowywanych jeszcze bardziej przy pomocy darmowych aktualizacji, niesamowitych map stworzonych przez społeczność, serwerów, ekscytujących miniger i nie tylko! Przeżyj przygodę samemu, dziel się nią w domu w trybie wieloosobowym na współdzielonym ekranie, albo graj w sieci z przyjaciółmi. 
STWÓRZ WŁASNY ŚWIAT
Przygotuj się na przygodę pełną nieskończonych możliwości – buduj, wydobywaj surowce, walcz z mobami i eksploruj nieustannie zmieniający się krajobraz świata Minecraft.
WYKAŻ SIĘ POMYSŁOWOŚCIĄ
Popuść wodze wyobraźni i zbieraj materiały budowlane z otoczenia, na przykład ścinając drzewa, szukając ród żelaza, wykopując kamień albo strzygąc owce.
Dzięki nieograniczonym surowcom w trybie Creative możesz budować do woli – jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.
PRZETRWAJ NOC
Najlepiej unikać nieoczekiwanych sytuacji, zachowując bezpieczną odległość od wędrujących mobów – nigdy nie wiadomo, jak skończy się starcie z tymi stworami. Bądź jednak przezorny i zawczasu stwórz sobie miecz, zbroję i łuk.
ZBUDUJ COŚ NIESAMOWITEGO
Redstone to niezwykle wszechstronny surowiec, który pozwala urozmaicić kreacje, ożywić je lub dodać im charakteru. Służy do budowy i zasilania urządzeń, od prostego kompasu po tłoki, dźwignie, lampy i przekaźniki.
GRAJ ZE ZNAJOMYMI
Buduj, eksploruj i baw się razem z innymi graczami. Eksploracja świata Minecraft jest jeszcze zabawniejsza w gronie znajomych.
POSZERZ SWOJĄ GRĘ
Nieustanie urozmaicaj rozgrywkę i popuść wodze wyobraźni dzięki pakietom skórek, tekstur i innym kreacjom, niektórym stworzonym przez członków naszej społeczności.
Instrukcja użycia kodu
Aby zrealizować kod, wejdź na minecraft.net/redeem

Wymagania:

CPU: i5-4690 3,5 GHz / A10-7800 APU 3,5 GHz lub odpowiednik, RAM: 4 GB, HDD: 4 GB, GPU: HD Graphics 4000 lub Radeon serii R5 z obsługą OpenGL 4.4 lub odpowiednik, System operacyjny: Windows 7 i nowszy / MacOS 10.12 Sierra / nowoczesne dystrybucje systemu Linux od 2014 r., Monitor: 1080p, Java 8 (z instalatorem Minecraft). Konto w serwisie Mojang oraz połączenie internetowe. Zalecane łącze o dużej szybkości. Obowiązują opłaty usługodawcy internetowego. Wydajność jest większa w systemach wyższej klasy. Pewne funkcje oraz aktualizacje wymagają dodatkowego sprzętu lub więcej przestrzeni dyskowej. Funkcje i usługi online zależą od kraju i mogą po pewnym czasie ulec zmianie lub zostać wycofane. Jeśli nie wymaga tego obowiązujące prawo, kodów nie można odbierać lub wymieniać za gotówkę i nie podlegają one zwrotom. Oferta jest nieważna, jeśli tak stanowi obowiązujące prawo. Pobierając to oprogramowanie, akceptujesz postanowienia Regulaminu i warunków firmy Mojang AB (account.mojang.com/terms). Kod do pobierania może być wykorzystany tylko raz. Wykorzystaj na minecraft.net/redeem/. Jeśli potrzebujesz pomocy, odwiedź help mojang.com ©/™/® 2018 Microsoft. Minecraft jest znakiem handlowym firmy Mojang Synergies AB.

Zobacz także

Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Figurki z gry CP77
w niższych cenach!
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Minecraft Java Edition" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.