CENA: 159,99
149
90
Oszczędzasz 10,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
2K Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5026555296632
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:

Borderlands Handsome Collection Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)

Pakiet dwóch gier skupiających się na historii (nie)sławnego Handsome Jacka, od początku jego kariery w Borderlands The Pre-Sequel do jej kresy w Borderlands 2. Obydwie gry zostały poprawione pod kątem graficznym, aby dostosować je do obecnej generacji konsol. Fabuła nie uległa zmianie, więc dalej będziemy obserwować salwy wyjątkowo wisielczego humoru w komiksowej oprawie, która stała się znakiem rozpoznawczym gry.

Cechy pakietu:

  • Dwie pełne gry z serii Borderlands, które zyskały uznanie krytyków, w jednym pakiecie – przeżyj historię dojścia do władzy Przystojnego Jacka w Borderlands: The Pre-Sequel i jego rządów maniakalnego CEO Hyperiona w Borderlands 2.
  • Setki godzin gry – zawiera wszystkie dodatki DLC do kampanii, paczki grywalnych charakterów, podniesienie limitu poziomu postaci i aren bitewnych, które zostały do tej pory wydane, a także tuziny dodatkowych opcji modyfikacji postaci.
  • Borderlands: The Handsome Collection wspiera tryb kooperacji dla czterech graczy na jednym podzielonym ekranie – wykorzystaj moc nowej generacji!
  • Zacznij tam, gdzie ostatnio skończyłeś! – przenieś swój zapis gry z Xbox 360, PlayStation 3 i PS Vita na konsole nowej generacji za pomocą funkcji cross-save.
  • Eksploruj ogarnięty chaosem świat Pandory i jej księżyca – w zadziwiającej wysokiej rozdzielczości i płynności, której nigdy przedtem nie mogłeś doświadczyć w Borderlands na konsolach.
  • Zagraj w gry z serii, która zdobyła powszechne uznanie, ponad 55 branżowych nagród oraz sprzedaż w wysokości ponad 20 milionów egzemplarzy

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Borderlands Handsome Collection" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.