CENA: 169,99
79
90
Oszczędzasz 90,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Capcom
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
UL418484864
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

DMC Devil May Cry Definitive Edition PL Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)

Stworzone przez studio Ninja Theory DmC Devil May Cry: Definitive Edition zawiera oryginalną, stylową grę akcji, wszystkie dostępne do tej pory dodatki, w tym kampanię „Vergil's Downfall", jak również nowe tryby gry i dodatkowe funkcjonalności w rozgrywce, dzięki czemu ten tytuł to doskonała propozycja dla fanów serii Devil May Cry.


Nowością dla graczy w DmC Devil May Cry: Definitive Edition jest możliwość zagrania bliźniakiem Dantego, Vergilem, w trybie Bloody Palace. Dodatkowym wyzwaniem są również dodane tryby Gods Must Die oraz Must Style Mode, jak również Hardcore Mode, który został przygotowany z myślą o tym, by bardziej przypominał oryginalny styl gry znany z  serii Devil May Cry. Gracze DmC Devil May Cry: Definitive Edition otrzymali także zestaw kostiumów dla Dantego i Vergila, które są inspirowane oryginalnym wyglądem z klasycznego Devil May Cry. Wysokiej jakości produkcję można podziwiać w rozdzielczości aż 1080p i płynnych 60 klatkach na sekundę na obu konsolach.

Balans i usprawnienia umieszczone w DmC Devil May Cry: Definitive Edition zostały przygotowane na podstawie opinii grających w DmC Devil May Cry. To samo dotyczy modyfikatorów, które można włączyć na różnych planszach, w tym Turbo Mode, który dodatkowo podkręci tempo, by uczynić walkę jeszcze bardziej dynamiczną. Dodane zostały również nowe tabele rankingowe, trofea i osiągnięcia, a także funkcje społecznościowe, by wykorzystać pełny potencjał konsol Xbox One oraz Playstation®4.

DmC Devil May Cry: Definitive Edition przedstawia uwspółcześnioną historię o pochodzeniu Dantego. Dante jest młodym mężczyzną, który gardzi systemem i społeczeństwem. Zdaje sobie sprawę z tego, że nie jest człowiekiem, lecz zarazem nie jest jednym z demonów, które dręczyły go przez całe życie. Uwięziony pomiędzy światami czuje się jak wyrzutek. Dzięki pomocy swojego brata bliźniaka, Vergila, przywódcy anarchistycznej grupy „The Order", Dante odkrywa, co znaczy być dzieckiem demona i anielicy. Na walkę i poruszanie się w świecie gry wpływ mają demoniczne i anielskie zdolności Dantego, co znacznie wpływa na styl rozgrywki.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Konsole Switch
sprawdź ofertę
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
cubepip
Z nami od: 2006/02/28

cubepip

0 0

Pierwszy raz grałem w tą serie i mile jestem zaskoczony(zadziwjająca końcuwka finalna).Sąsiad po obejżeniu gamepley stwierdził o ostrości grafiki "IGŁA".