100
00
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Nike
Kod:
4251755681815

Karta upominkowa Nike Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zachęć do uprawiania sportu osoby, na których Ci zależy, lub zmotywuj się do większego wysiłku. Tutaj nie ma mety. Podaruj kartę upominkową Nike, a wraz z nią nieskończony potencjał. Jeden prezent daje dostęp do całego świata obuwia, odzieży i sprzętu, który uwielbiają zarówno fani sportu, jak i stylu.

GŁÓWNE KORZYŚCI
  • Wszystko, czego potrzebujesz, by być w najlepszej formie.
  • Proste składanie zamówień przez aplikację i stronę Nike.
  • Powiązane aplikacje takie jak Nike Run Club i Nike Training, które zachęcą Cię do ruchu.
  • Wszystko, co najlepsze w Nike, dostosowane do Twoich potrzeb: bezpłatne członkostwo Nike daje Ci dostęp do wyjątkowych korzyści. (Przeglądaj nowe produkty oraz premierowe modele i kolekcje przed innymi. Korzystaj z bezpłatnej dostawy i bezpłatnych zwrotów). „Nike.com/membership”
  • Sprawdzaj saldo karty i uzyskuj pomoc przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Instrukcja aktywacji:
Tę kartę można wykorzystać na stronie Nike.com lub w aplikacjach Nike. Aby wykorzystać kartę upominkową, w kroku dotyczącym płatności podczas składania zamówienia zaznacz pole obok opcji „Czy masz kartę upominkową Nike?”. Wpisz numer seryjny karty upominkowej oraz kod PIN (będą widoczne po dokonaniu płatności w zakładce moje konto -> moje produkty Digital), a następnie kliknij „ZASTOSUJ”. Suma na karcie upominkowej zostanie odliczona od całkowitej kwoty zamówienia.

Zasady i warunki użytkowania:
Kartę można wykorzystać na stronie Nike.com. Jeśli łączna cena kupowanych produktów przewyższa wartość karty, należy skorzystać z dodatkowej metody płatności. Karty nie można zwrócić, wymienić na gotówkę ani otrzymać za nią zwrotu pieniędzy, chyba że przepisy prawa stanowią inaczej. Karta nie wygasa. Kartę należy traktować jak gotówkę. Nike nie ponosi odpowiedzialności, jeśli karta zostanie zgubiona, skradziona, uszkodzona lub wykorzystana bez pozwolenia. Pełny regulamin znajduje się na stronie Nike.com/storegiftcards. Aby uzyskać dostęp do pełnej oferty usług Nike i związanych z nimi korzyści, zarejestruj się na Nike.com/membership.

UWAGA! Doładowanie nie podlega zwrotowi!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Karta upominkowa Nike" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.