CENA: 89,90
69
90
Oszczędzasz 20,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Bethesda Softworks
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0093155143678
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:

Elder Scrolls IV Oblivion 5th Anniversary Edition Xbox 360

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (4)
Edycja zawiera:
 • Elder Scrolls IV: Oblivion, wersja GOTY
 • Kolekcjonerska bonusowa zawartość (Mapa świata, „making of” oraz trailer ze Skyrim)


Czwarta część niezwykle popularnej serii gier The Elder Scrolls IV, następca Morrowinda. Tytuł otrzymał szereg prestiżowych nagród i wysokie oceny. Wśród nich tytuł najlepszej gry RPG roku na PC od serwisów IGN i GameSpy oraz najlepszego scenariusza roku do gry od serwisu IGN. Oblivion uzyskał aż 94/100 w serwisie Metacritic.com prezentującym średnią ocen przyznanych danemu tytułowi! Także w Polsce The Elder Scrolls IV uzyskał bardzo wysokie noty.Po tajemniczej i przedwczesnej śmierci Imperatora, tron Tamrielu pozostaje pusty. Podczas gdy Imperium powoli chyli się ku upadkowi, wrota Oblivion zostają otwarte i na świat przedostają się piekielne demony. Aby zapobiec wiecznej ciemności gracz musi odszukać zaginionego następcę tronu i odkryć złowrogi spisek, który grozi zniszczeniem wszelkiego życia.

Knights of the Nine - Knights of the Nine to szansa na dołączenie do zupełnie nowego zakonu rycerskiego i poprowadzenie go przeciwko królowi-czarnoksiężnikowi i jego demonicznym siepaczom. Oprócz nowych lochów i reliktów do zdobycia, Knights of the Nine zawierać będzie też całkowicie nowe zadanie, wymagające od gracza odkrycia tytułowych dziewięciu zaginionych świątyń. Tylko błogosławieństwo Bogów, którym te świątynie są poświęcone pozwoli na zwycięstwo w tych krwawych zmaganiach.

Shivering Isles - Shivering Isles to oficjalny pakiet rozszerzający do The Elder Scrolls IV: Oblivion - wielokrotnie nagradzanej gry roku 2006. Zawiera on ponad 30 godzin nowych przygód, w trakcie których zwiedzisz zupełnie nową krainę, władaną przez szalonego księcia Sheogoratha. Staw czoła wyzwaniu korzystając z istniejącej już postaci lub stwórz całkiem nową - czekają na Ciebie nowi przeciwnicy, broń, wyposażenie, składniki mikstur i unikatowe przedmioty. W krainie szaleństwa i demencji czeka na Ciebie również wiele ciekawych zadań do wykonania.

 • Pełne wydanie wielokrotnie nagradzanego bestselleru RPG - Elder Scrolls IV: Oblivion.
 • Oba oficjalne dodatki - Knights of the Nine i Shivering Isles.
 • Ponad sto godzin przygód.
 • Fantastyczna grafika i efekty specjalne.
 • Niesamowite wydarzenia w krainie Tamriel i nie tylko.
 • Zobacz także

  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Witaj w
  Neighborville!
  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Nowe konsole Switch
  już w sprzedaży
  Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
  xERko
  Z nami od: 2011/10/05

  xERko

  0 0

  wielka szkoda :(

  Wielka szkoda, że nie ma wersji zlokalizowanej. Nie każdy zna dobrze angielski, a co dopiero mówiąc o staroangielskim, który nierzadko jest używany w Oblivionie.

  Macias
  Z nami od: 2011/09/08

  Macias

  0 0

  Opóźnienie...

  Premiera wersji "5th Anniversary Edition" miała być dziś, czyli 9 września. Ale ćwiczymy cierpliwość i czekamy do 23-eciego.

  crazy456
  Z nami od: 2011/09/04

  crazy456

  0 0

  wersja PC

  czekac na wersje PC?

  krz
  Z nami od: 2011/08/27

  krz

  0 0

  Pluginy

  Czy będą tam wszystkie pluginy?