<
69
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Ubisoft
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
3307215652015
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat
:
:

Tom Clancys Splinter Cell Blacklist PL Xbox 360

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist jest szóstą, pełnoprawną odsłoną popularnego cyklu gier akcji z Samem Fisherem w roli głównej. Za produkcję odpowiada kierowane przez Jade Raymond studio Ubisoft Toronto, wsparte przez zespoły deweloperskie Ubisoft Montreal oraz Ubisoft Shanghai.

Fabuła gry przedstawia zmagania z fikcyjną, międzynarodową organizacją utworzoną przez narody przeciwne światowej dominacji Stanów Zjednoczonych. Terroryści tworzą tytułową Blacklist, czyli listę celów, jakie zaatakowane zostaną na terenie USA. W obliczu zagrożenia prezydent decyduje się zezwolić agentowi Samowi Fisherowi i kierowanej przez niego jednostce Four Echelon podjąć wszelkie niezbędne kroki...Główny bohater, w charakterystycznym kombinezonie taktycznym oraz goglach, uczestniczy w niebezpiecznych misjach umiejscowionych w różnych zakątkach świata (m.in. w Iraku i Indonezji). Podczas akcji korzysta z rozmaitych rodzajów broni oraz specjalistycznego ekwipunku.

Rozgrywka w Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist stanowi połączenie elementów doskonale znanych fanom serii (np. sposób poruszania się i pokonywania przeszkód przez głównego bohatera) z innowacjami, jak możliwość przywołania wsparcia ogniowego, widowiskowa wspinaczka czy sekwencje walki „Killing-in-Motion”.

Oprawa audio-wizualna Tom Clancy's Splinter Cell: Blacklist przygotowana została z dużą starannością i kinowym rozmachem. Modele postaci oraz animacje ruchu (wykonane przy zastosowaniu technologii motion-capture) prezentują się bardzo naturalnie, a otoczenie w grze bogate jest w detale.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Narodziny sagi,
w jednym pudełku!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
cubepip
Z nami od: 2006/02/28

cubepip

0 0

Bawilem sie dobrze ale to tylko dzieki spolszczeniu.