CENA: 89,99
79
90
Oszczędzasz 10,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
LucasArts
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
0023272010645
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat
:
:

Star Wars: The Force Unleashed II Xbox 360

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (5)


Star Wars: The Force Unleashed II to druga część z serii gier akcji TPP prezentujących nieznane dotąd wydarzenia ze świata stworzonego przez George’a Lucasa z perspektywy Ciemnej Strony Mocy. Za opracowanie produkcji, rozgrywającej się w okresie między III i IV epizodem Gwiezdnych Wojen, odpowiada firma LucasArts.Ponownie wcielamy się w rolę Starkillera, czyli sekretnego ucznia samego Dartha Vadera. Jak nas zapewniają autorzy tego tytułu ta część będzie miała mroczniejszy charakter. Podobnie jak w części pierwszej uczestniczymy w wielu epickich wydarzeniach, podczas których wykorzystujemy ogromną potęgę Mocy. Główny bohater dysponuje wieloma technikami walki – nowością w tym odcinku są umiejętności m.in. Mind Trick (zmuszająca przeciwników do walki po naszej stronie lub np. do skakania w przepaść) i Force Fury (pozwala kilka razy na poziom ulepszyć wszystkie posiadane umiejętności), chociaż często korzysta się z niezawodnych mieczy świetlnych. Zmianom uległa również sama rozgrywka stawiając równie silny akcent na taktykę i zagadki, co na walkę. Sama walka zaś wymaga większego skupienia, pojawiają się bowiem przeciwnicy o przeróżnych opornościach wymuszający zmianę taktyki.

Dla urozmaicenia rozgrywki do tradycyjnych poziomów chodzonych autorzy przygotowali sekwencje, w których siedzimy za sterami myśliwca TIE oraz wstępy do niektórych poziomów prezentujących swobodne opadanie w połączeniu z omijaniem przeszkód i walką.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
POPy z serii Fortnite
Zobacz wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
magick200
Z nami od: 2010/10/21

magick200

0 0

Ehh...

Czy chociaż jedna osoba, która zostawiła pode mną komentarz miała styczność z pełną wersją pierwszej części? Bo jak nie, to będziecie zagubieni, kto kogo, gdzie, dlaczego i po co. Pewnie ci co w demówce się wsłuchiwali mogli co nie co o generale Kocie, a kto to? Pierwsza część, zapraszam. Naprawdę są powiązane fabułą, więc kupcie sobie jedynkę, a potem dwójkę. Wkurzają mnie tacy ludzie, co grają w część następną bez grania w poprzednią. Ale nie w tym rzecz, gra mi się strasznie podoba, zaopatrze się w nią, ale nie od razu. Może na gwiazdkę? Zobaczy się. Pozdrawiam wszystkich

kbc
Z nami od: 2010/10/20

kbc

0 0

duże nadzieje

Grałem narazie tylko w demo ale odczucia sa jak najbardziej pozytywne. Wizualnie: chyba podniesli rozdzielczość bo wszystko jak na gre na xbox wygląda wyjątkowo dobrze i zero ząbkowania. Bardzo ładne cieniowanie na obiektach. I co najważniejsze chodzi bardzo płynnie. Grywalność na bardzo niezłym poziomie. Prawdopodobnie kupię :)

damiano23
Z nami od: 2010/08/07

damiano23

0 0

neo

neo plus:-) i wszystko jasne=)

ja
Z nami od: 2010/07/26

ja

0 0

???

gdzie ty takie rewelacje wyczytałes ....

natan97
Z nami od: 2010/07/21

natan97

0 0

CZekam niezmiernie bedzie hit jak Star Wars: The Force Unleashed 100%

Ale czekam na kolekcjonerke aż się pojawi w tym sklepie.... TO kupie czekam niezmiernie
Edycja kolekcjonerka będzie zawierać

* Kolekcjonerskie stalowe pudełko.
* Figurkę Starkillera, kryjącą kartę pamięci USB o pojemności 2GB, na którą załadowany zostanie cyfrowy album z grafikami koncepcyjnymi.
* Możliwość wykorzystania w grze specjalnie przygotowanych dla tej edycji skórek postaci oraz kryształu do miecza świetlnego.
* Trzy dodatkowe tryby wyzwań w grze.