199
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5035223125167
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

EA Sports WRC Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zbuduj samochód swoich marzeń w największej grze rajdowej w historii – EA SPORTS™ WRC. To zupełnie nowy, oficjalny tytuł FIA World Rally Championship, stworzony przez wielokrotnie nagradzany zespół, który stoi za serią DiRT Rally.Zaprojektuj i poprowadź wymarzony samochód rajdowy dzięki nowemu trybowi Builder. Ścigaj się w rozegranych niedawno rajdach i osobiście przeżywaj wydarzenia z prawdziwych zawodów oraz nostalgiczne momenty w trybie Moments. Walcz z żywiołami na szutrze, śniegu i asfalcie w pogoni za idealnym czasem.

CECHY:

PODĄŻAJ WŁASNĄ DROGĄ
Zaprojektuj i poprowadź wymarzony samochód rajdowy dzięki nowemu trybowi Builder.

NAPISZ HISTORIĘ NA NOWO
Ścigaj się w rozegranych niedawno rajdach, przeżywaj wydarzenia z prawdziwych zawodów i nostalgiczne momenty w trybie Moments.

DYNAMICZNY SYSTEM PROWADZENIA
Model prowadzenia na różnych nawierzchniach autorstwa Codemasters ulepszono w WRC. Dostosowuj go do swojego poziomu umiejętności i wystaw na próbę podczas jazdy na zmiennym podłożu.

PRAWDZIWE EMOCJE
Przeżyj euforyczne chwile walcząc z żywiołami na szutrze, śniegu i asfalcie w pogoni za idealnym oesem.

REALIZM
Gra stworzona na fundamentach ponad 25-letniej tradycji symulatorów rajdowych. Obracaj się wśród samochodów WRC, WRC2 i Junior WRC oraz kierowców, zespołów i malowań z sezonu 2023.

PODRÓŻ PRZEZ HISTORIĘ WRC
Siądź za kółkiem wspaniałych samochodów WRC i przemierzaj rajdową historię w 70 autentycznie odtworzonych historycznych pojazdach.

DOOKOŁA ŚWIATA
Od Monte Carlo i Portugalii po Kenię i Japonię. Ścigaj się w 17 aktualnych i historycznych lokalizacjach rajdów WRC na ponad 200 dostępnych w dniu premiery odcinkach specjalnych.

PEŁNY PAKIET
Kariera, mistrzostwa, próba czasowa, międzyplatformowy tryb wieloosobowy, rajdy na regularność, zaawansowany edytor malowań i wiele więcej.

EA SPORTS™ WRC – darmowy karnet rajdowy – sezon 1
Zdobywaj PD w grze, aby odblokować przedmioty pozwalające na personalizację wyglądu kierowcy oraz wzory w edytorze malowań.

EA SPORTS™ WRC – karnet rajdowy VIP – sezon 1
Wynieś wrażenia oferowane przez karnet rajdowy na nowy poziom dzięki karnetowi VIP na ten sezon! Karnet rajdowy VIP daje dostęp do 3 dodatkowych kasków, 3 kombinezonów wyścigowych, 3 zestawów rękawic i 3 czapek, a także 3 malowań dla aut: Ford Puma Rally1 HYBRID, Hyundai i20 N Rally1 HYBRID oraz Toyota GR Yaris Rally1 HYBRID.

KLUBY RACENET EA
EA Racenet to funkcja towarzysząca, która umożliwia graczom WRC komunikację, porównywanie i poprawianie swoich wrażeń z rozgrywki. Jest ona dostępna za pośrednictwem przeglądarki oraz urządzeń mobilnych (iOS i Android). Twórz kluby WRC, dołączaj do nich i zarządzaj nimi. Rywalizuj w organizowanych przez społeczność mistrzostwach i etapach, gdzie punkty przyznawane są najszybszym graczom.

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Podstawki pod pady
lub telefony
Modele Gundam
w super cenach!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "EA Sports WRC" (Xbox Series X).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.