Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 329,90
96
58
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 4 szt.
Wydawca:
2K Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5026555433389
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

PGA Tour 2K23 PlayStation 5

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)

Trafiaj do dołków w wielkim stylu w PGA TOUR 2K23. Znajdziesz tu zawodników różnych płci, w tym Tigera Woodsa, nowe pola golfowe, więcej opcji sterowania, tryb PGA TOUR MyCAREER, kreator pól golfowych oraz nowe umiejętności i archetypy MyPLAYER!PGA TOUR 2K23. Więcej golfa. Więcej grania.

AUTENTYCZNY TRYB PGA TOUR MyCAREER

Przenieś swoje umiejętności na PGA TOUR i zostań następnym mistrzem FedExCup. Rywalizuj z innymi zawodowcami PGA TOUR za pomocą własnego MyPLAYER i podejmuj nowe rywalizacje.

ZAWODOWCY PGA TOUR I LICENCJONOWANE POLA GOLFOWE

Po raz pierwszy zagraj jako zawodowiec, w tym Tiger Woods, w grze online i lokalnej! PGA TOUR 2K23 zawiera wiele licencjonowanych pól golfowych, między innymi East Lake Golf Club, St. George's Golf and Country Club, TPC Scottsdale i TPC Sawgrass.

STWÓRZ SWOJE WŁASNE WYMARZONE POLA GOLFOWE

Zbuduj swoje własne wymarzone pole golfowe dzięki wiodącemu w branży kreatorowi pól, zawierającemu tysiące obiektów, które można dostosować. Dzięki obsłudze wielu platform możesz nawet udostępnić swoje dzieło całemu światu do gry online i lokalnej.

TOPGOLF JUŻ JEST

Rzuć się w wir gry Topgolf, gdziekolwiek jesteś, solo lub z ekipą, w rywalizacji dla 1-4 graczy w trybie lokalnym i online, dostarczając rozrywki i emocji zarówno zwykłym, jak i doświadczonym graczom.

PODNIEŚ POZIOM MyPLAYER
Nowe Archetypy i Umiejętności podnoszą poziom Twojego MyPLAYERa, podczas gdy nowy licencjonowany sprzęt i odzież od najlepszych marek, takich jak Adidas, Callaway, Titleist, Malbon i wiele innych dodadzą ci szyku.

WIĘCEJ OPCJI STEROWANIA I DOSTĘPNOŚĆ

Wybierz pomiędzy nowym systemem 3-Click swing a tradycyjnym, analogowym Stick Swing. Dostępne funkcje obejmują samouczki w czasie rzeczywistym, porady, sugestie strzałów, system TrueShot i Lie Management.

TWOJE COMMUNITY, TWOJE ZASADY
Rządź swoim terenem i kontroluj swój Clubhouse dzięki społecznościom online. Stwórz własną grę zarządzając turniejami i pełnymi sezonami. Ustaw zasady wpisowego, wymagania, handicapy i opcje wydarzeń.

ONLINE I LOKALNY MULTIPLAYER

Zagraj z ekipą w lokalne i sieciowe mecze, w tym Alt-Shot, Stroke Play, Skins i 4-Player Scramble. Ponadto powraca szalony tryb wieloosobowy Divot Derby, który wprowadza wirtualną imprezę golfową do tej pojedynczej eliminacji w stylu shoot-out.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
w super cenach!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "PGA Tour 2K23" (PlayStation 5).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.