CENA: 279,99
89
90
Oszczędzasz 190,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Square Enix
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5021290064959
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

Final Fantasy Type-0 HD PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (4)
Mimo próśb składanych przez fanów z całego świata pod adresem firmy Squre Enix przez lata, oryginalne Final Fantasy Type-0, wydane w 2011 roku na konsolę PlayStation Portable, nigdy nie opuściło granic Japonii. Stało się to dopiero za sprawą reedycji opatrzonej etykietką HD, przygotowanej z myślą o konsolach Xbox One i PlayStation 4 specjalnie dla fanów w Ameryce i w Europie. Tak jak w przypadku pierwowzoru, mamy do czynienia z dynamiczną grą jRPG z widokiem TPP.Akcja produkcji toczy się w magicznym świecie Orience, którym po krótkim okresie kruchego pokoju ponownie wstrząsa wojna. Imperium Milites nieoczekiwanie wszczyna agresję przeciwko swoim trzem sąsiadom. Jednym z nich jest niewielkie wysparskie królestwo Suzaku. Opowieść koncentruje się wokół dwunastki adeptów magicznej akademii we wspomnianej krainie, którzy zostają oddelegowani do obrony granic swojej ojczyzny. Podczas przygody przyjdzie im nie tylko odsunąć niebezpieczeństwo, ale również całkowicie je zażegnać, odkrywając przy okazji prawdziwe powody stojące za wszczęciem wojny.

Jak zasygnalizowano powyżej, do wyboru mamy tuzin postaci, a każda z nich charakteryzuje się indywidualnym stylem walki (przy użyciu innego rodzaju broni), możliwością przyzwania na pomoc unikatowej magicznej istoty oraz odmiennymi cechami charakteru. System toczenia starć łączy rozwiązania turowe z mechanizmami gier akcji. Twórcy oddali do naszej dyspozycji stosunkowo rozległy świat, obfitujący w bohaterów niezależnych i poboczne zadania do wykonania.

Największą różnicą między oryginalnym Type-0 a reedycją stworzoną z myślą o konsolach ósmej generacji jest wyraźnie poprawiona oprawa graficzna.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
genji
Z nami od: 2004/10/03

genji

1 0

@Yakoozy, wiem, miałem rękę na pulsie i udało mi sie ja zamówić ;) Pozostaje tylko czekać do premiery :)

LukashSmoke
Z nami od: 2013/07/09

LukashSmoke

0 0

ja zdążyłem zamówić swoją kopię :D

Yakoozy
Ride or die!
Z nami od: 2007/09/24

Yakoozy

0 0

@ genji, była, ale została chyba już tylko limitka :)

genji
Z nami od: 2015/01/02

genji

0 0

Kolekcjonerka?

Czy bedzie dostepna u was wersja kolekcjonerska? Biore od razu jak tylko sie pojawi ;)