169
90
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Premiera 21/09/2018
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Activision
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Spyro Reignited Trilogy PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Wspaniała wiadomośc dla wielbicieli retro! Kolekcja ma zawierać gry Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto’s Rage! oraz Spyro: Year of the Dragon. Na to czekaliśmy!

Uroczy smok Spyro był bohaterem trójwymiarowych platformówek, powołanym do życia w dobrze zapamietanej przez graczy epoce pierwszego PlayStation.
Seria odnotowała wiele powrotów, ostatni raz w 2008 roku – przy okazji raczej nie udanego The Legend of Spyro: Dawn of the Dragon, jednak nigdy nie cieszyła się popularnością tak wielką, jak na samym początku swojego istnienia. Teraz może a nawet powinno się to zmienić.

O remasterze pierwszych trzech tytułów mówiło się w kuluarach od dłuższego czasu, mniej więcej od momentu, gdy na rynku pojawiła się przyjęta z ogromnym entuzjazmem, odświeżona kolekcja Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, stworzona przez studio Vicarious Visions. Pamiętając o tym, z jaką starannością odnowiono i przedstawiono dzisiejszym graczom przygody Crasha Bandicoota, możemy mieć niemal pewnośc o wysoką jakość najnowszej produkcji.

Zobacz także

Promocja gier
z serii Resident Evil
Zobacz konsole Sony nowej generacji!
Oferta
stale aktualizowana!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Spyro Reignited Trilogy" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.