CENA: 99,90
84
90
Oszczędzasz 15,00
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Perp Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5060522096399
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat
:
:

Form / Twilight Path Double Pack PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (1)
FORM i Twilight Path, dwie zachwycające gry, które przeniosą cię do czarujących światów pełnych wyobraźni i tajemnic, będą miały swoją własną pudełkową premierę na PlayStation VR

FORM

Charm Games przedstawia FORM, surrealistyczną przygodę, która rozgrywa się w granicach ludzkiego umysłu.

Dr Devin Eli jest genialnym fizykiem w globalnym megakonglomeracie technologicznym Mindful Laboratories. Pracując w odosobnieniu w ośrodku badań atmosferycznych na alaskańskiej pustyni, dr Eli jest o krok od odkrycia znaczenia tajemniczego sygnału pochodzącego z tajnego artefaktu - Obelisku.

Grając jako utalentowany dr Eli, posiadasz nadludzkie zdolności wizualizacji geometrycznej - niezamierzoną konsekwencję traumy z dzieciństwa. Wykorzystaj swoje moce, aby podążać za sygnałem przez Obelisk i badać senne wspomnienia, aby odblokować zagadki we własnym umyśle. Ta ścieżka może doprowadzić cię do nowego istnienia... lub na zawsze uwięzić cię w przeszłości.Twilight Path

Przygoda fantasy w wirtualnej rzeczywistości, rozgrywająca się w surrealistycznej krainie pomiędzy światem rzeczywistym a zaświatami. Poznaj złośliwe duchy i bogów. Rozwiązuj łamigłówki. Odnawiaj starożytne kamienne budowle. Odkrywaj przepiękny i tętniący życiem świat.

Gra Twilight Path została stworzona przez Charm Games, twórców wielokrotnie nagradzanej gry FORM, i jest przygodą fantasy z elementami logicznymi w rzeczywistości wirtualnej, która zabierze cię w podróż do innego świata, gdzie spotkasz wędrujące duchy, zaczarowanych strażników i psotnych bogów. Twilight Path czerpie inspirację z ukochanych filmów, takich jak Spirited Away, Księżniczka Mononoke, Ciemny kryształ i Niekończąca się opowieść.

Przeniesiony do surrealistycznej krainy pomiędzy światem rzeczywistym a zaświatami, budzisz się i odkrywasz, że zostałeś uwięziony w mistycznym świecie duchów. Dowiesz się, że jedyna droga do domu prowadzi przez starożytne i opuszczone Wielkie Koło. Po drodze, nieprawdopodobni towarzysze napotkają krainę piękna, tajemnicy i życia. Tylko przywracając światu równowagę, możecie powrócić do życia, które zostawiliście za sobą.

Cechy:
  • DWIE NAJLEPSZE ŁAMIGŁÓWKI NA VR - Dwie piękne gry pełne niesamowitych łamigłówek i surrealistycznych światów
  • NAGRODZONA GRA FORM - To więcej niż tylko przygodowa gra logiczna, FORM zawiera jedne z najbardziej wciągających i prowokujących do myślenia wyzwań w grach.
  • TWILIGHT PATH TO PIĘKNA PRZYGODA W RZECZYWISTOŚCI WIRTUALNEJ - Wykorzystując nowoczesną magię VR, Charm Games stworzyło interaktywną bajkę w pierwszej osobie i wypełniło ją postaciami i historiami, które można nie tylko oglądać, ale z którymi można współistnieć.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Z
Z nami od: 2019/12/14

Z

1 0

Pierwszy raz kiedy Perp Games zrobiło ludzi w jajo , gdzyz na tej 25 gigowej płycie umieścili tylko FORM co ma 5,5 Giga. Twilight Path to zwykly kod do sklepu PSN . A informacja o tym iz druga gra to kod PSN, umieścili na drugiej stronie pudelka małym druczkiem , niż z przodu.