79
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Sony
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
711719373070
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Shadow of the Colossus PS4

POWRÓT ARCYDZIEŁA

Jedna z gier wideo cieszących się największym uznaniem i popularnością — Shadow of the Colossus™ — doczekała się nowego wcielenia dla kolejnej generacji graczy na PlayStation®4.Ulepszone efekty wizualne, większa wydajność i możliwość korzystania z opcjonalnego sterowania to cechy, dzięki którym kultowa gra przygodowa z PS2™ powraca w wielkim stylu, bardziej widowiskowa niż kiedykolwiek.

  • Wśród niezwykłych krajobrazów podążaj śladami 16 gigantycznych stworzeń, by zmierzyć się z nimi w widowiskowych starciach.
  • Dobierz się do pancerzy gargantuicznych bestii, by odkryć ich słabe punkty i postaraj się wytrzymać wystarczająco długo, by zadać mieczem decydujący cios.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
cubepip
Z nami od: 2006/02/28

cubepip

0 0

Dobra gra ale kamera woła o pomste do nieba.

Sebastian
Z nami od: 2015/08/11

Sebastian

1 2

Powiem Wam tak... Po kilku godzinach grania gra poleciała na Allegro. Ten tryb sterowania to jakaś pomyłka, o podążąjącej kamerze za koniem nie wspomnę. Chyba za dużo grałem w Wiedzmina czy Horizon'a, gdzie było to rozwiązane tak jak powinno.

Roxas
Z nami od: 2006/02/20

Roxas

1 4

Wolę wersję na PS3, która jest bardzo bliska oryginałowi z PS2. Na PS4 nie podobają mi się zmiany w kolorystyce, teksturach i oświetleniu (choć oczywiście wszystko jest lepsze od strony technicznej - to kwestia artystyczna).

kriss
litr benzyny wlej do żył, abyś zły i groźny był
Z nami od: 2008/04/11

kriss

1 0

Gra jest dobra ale nic poza tym. Głównie dlatego, że masz tylko jeden sposób przejścia na danego kolosa. Gra nie daje możliwości kreatywności co sprawia, że jest co najwyżej jedno przejście i tyle.

FLIMBO
Z nami od: 2010/06/26

FLIMBO

1 0

Jakoś nie było mi dane ograć powyższego tytułu na PS3 więc z chęcia zakupiłem wersję na PS4. Gra jest genialna, graficznie wygląda bardzo dobrze, muzyka i efekty dźwiękowe też na najwyższym poziomie.Jedynie można przyczepić się trochę do pracy kamery w niektórych momentach,ale nie przeszkadza często. Dzięki Ultimo ! :D

owerfull
Z nami od: 2013/02/12

owerfull

1 0

Gram pierwszy raz i jestem po pokonaniu drugiego kolosa. Muszę przyznać, że prezentuje się świetnie, chociaż miałem problemy z przyzwyczajeniem się do sterowania. Co prawda bossa można pokonać na jeden sposób, ale samo podejście do tej sprawy jest już dość nieliniowe, co mi się bardzo podoba.

Kopah
Z nami od: 2011/05/16

Kopah

3 0

Ja na szczęście otrzymałem właśnie wersję bez tej naklejki, więc dzięki Ultima :P

FlyJack
tylkoNintendo.pl
Z nami od: 2005/01/06

FlyJack

4 0

Musthave. Szkoda tylko, iż kolejna przepiękna okładka została zrujnowana poprzez ogromną informację o polskiej wersji językowej... Podobnie w przypadku Last Guardian...