149
90
Wysyłka od 7,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: duża ilość
Wydawca:
Sony
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
711719373070
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

Shadow of the Colossus PS4

POWRÓT ARCYDZIEŁA

Jedna z gier wideo cieszących się największym uznaniem i popularnością — Shadow of the Colossus™ — doczekała się nowego wcielenia dla kolejnej generacji graczy na PlayStation®4.Ulepszone efekty wizualne, większa wydajność i możliwość korzystania z opcjonalnego sterowania to cechy, dzięki którym kultowa gra przygodowa z PS2™ powraca w wielkim stylu, bardziej widowiskowa niż kiedykolwiek.

  • Wśród niezwykłych krajobrazów podążaj śladami 16 gigantycznych stworzeń, by zmierzyć się z nimi w widowiskowych starciach.
  • Dobierz się do pancerzy gargantuicznych bestii, by odkryć ich słabe punkty i postaraj się wytrzymać wystarczająco długo, by zadać mieczem decydujący cios.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Oferta
stale aktualizowana!
Zobacz konsole Sony nowej generacji!
Promocja gier
z serii Resident Evil
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
owerfull
Z nami od: 2013/02/12

owerfull

1 0

Gram pierwszy raz i jestem po pokonaniu drugiego kolosa. Muszę przyznać, że prezentuje się świetnie, chociaż miałem problemy z przyzwyczajeniem się do sterowania. Co prawda bossa można pokonać na jeden sposób, ale samo podejście do tej sprawy jest już dość nieliniowe, co mi się bardzo podoba.

Kopah
Z nami od: 2011/05/16

Kopah

3 0

Ja na szczęście otrzymałem właśnie wersję bez tej naklejki, więc dzięki Ultima :P

FlyJack
tylkoNintendo.pl
Z nami od: 2005/01/06

FlyJack

4 0

Musthave. Szkoda tylko, iż kolejna przepiękna okładka została zrujnowana poprzez ogromną informację o polskiej wersji językowej... Podobnie w przypadku Last Guardian...