259
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Sony
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
711719417873
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 16 lat

Spider-Man PL PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (5)
Przygodowa gra akcji ze słynnym superbohaterem w roli głównej.

Rozgrywka polega oczywiście na walczeniu z przestępcami.
Za produkcję odpowiada słynne studio Insomniac Games, znane m.in. z serii Ratchet & Clank, Resistance czy Sunset Overdrive. Fabuła przedastawiona w grze Spider-Man nie jest bezpośrednią adaptacją komiksowych przygód czy tych znanych z filmów. Studio Insomniac Games zatroszczyło się o zupełnie nową historię, ale występują w niej klasyczne elementy takie jak podwójne życie Petera Parkera oraz znane postacie. Mechanika Spider-Man na ostatnią konsolę Sony to trzecioosbowa gra akcji, którą najłatwiej porównać do serii Batman: Arkham, zwłaszcza jeżeli chodzi o płynne i efektowne starcia z przeciwnikami.
Starcia są jedną z głównych atrakcji produkcji.
Bohater wykorzystuje pieści, nogi, pajęczynę oraz elementy otoczenia. Może więc np. chwycić pajęczyną znajdujący się niedaleko worek z piaskiem i cisnąć nim we wroga czy też wyrzucić oponenta w powietrze i przykleić go do pobliskiej ściany.
Da się także strzelać i zastawiać pułapki, które przydają się podczas sekwencji skradankowych, w trakcie których zamiast wdawać się w bezpośredni konflikt, po cichu przemieszczamy się po ścianach, likwidując po drodze kolejnych bandziorów.

Zobacz także

Zobacz konsole Sony nowej generacji!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Oferta
stale aktualizowana!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
cilgan
Z nami od: 2003/02/05

cilgan

1 0

Czy będzie do wyboru angielska wersja językowa?

grassu359
Z nami od: 2012/02/12

grassu359

2 1

Zamówiłem, mam nadzieję że będzie to wersja pl :)

Sarutobi82
Wola Ognia nadal płonie
Z nami od: 2009/12/09

Sarutobi82

1 1

Po serii gier Arkham z Batmanem w roli głównej w tym roku doczekamy się zupełnie nowej gry z nowym bohaterem. Chociaż tryb walki z przeciwnikami przypomina mi bardzo ten z serii Arkham to mamy tutaj do czynienia z innym bohaterem, posiadającym inne zdolności. Gra zapowiada się ciekawie, chociaż mi osobiście bardziej spodobałaby się gra z Supermanem. Po Batmanie, ktoś mógłby również o nim pomyśleć. Jeżeli gra co prawda oferuje zupełnie nową historię i będzie zbytnio odbiegała od komiksów to nie wiem, czy się spodoba, ale to tylko taka moja uwaga. Ostatnia gra z Człowiekiem-Pająkiem w jaką grałem dawno temu na PC to Spider-Man 3.

firol100
Z nami od: 2009/10/27

firol100

2 0

@sigi2 Na pewno będzie polska wersja tylko nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona pewnie

sigi2
Z nami od: 2005/01/14

sigi2

2 1

Pytanie do Ultimy - Jesteście pewnie że ta wersja EX. nie będzie posiadał wersji językowej PL? Bo przeważnie wszystkie EX posiadają napisy PL jak i prawdopodobnie dubbing - (większość gier na wyłączność PS4), a w tym wypadku???