CENA: 229,99
119
90
Oszczędzasz 110,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Rockstar Games
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat

Grand Theft Auto V PS4

Doceniony przez krytyków i bijący wszelkie rekordy otwarty świat Grand Theft Auto V wkracza na urządzenia nowej generacji.

Grand Theft Auto V w pełni wykorzysta moc drzemiącą w PlayStation®4, Xbox One oraz PC. Ulepszenia są znaczne i dotyczą wyższej rozdzielczości, poziomu detali, natężenia ruchu ulicznego, dłuższego dystansu renderowania obiektów, zmian w sztucznej inteligencji, nowej fauny, wyglądu wody oraz efektów pogodowych i modelu zniszczeń.Los Santos to skąpana w słońcu i tętniąca życiem metropolia zamieszkana przez przeróżnej maści mentorów, psychoterapeutów, sławy wielkiego ekranu i blednące gwiazdki. Niegdyś to miejsce stanowiło obiekt zazdrości całego Zachodu, teraz z trudem walczy o utrzymanie swojego statusu w czasach gospodarczej niepewności i zalewu telewizyjnej taniochy. W tym tyglu trzech różnych kryminalistów spróbuje postawić wszystko na jedną kartę i wykonać skok, który odmieni ich życie.

Największy i najbardziej dynamiczny otwarty świat, jaki do tej pory stworzono, zostanie jeszcze bardziej dopracowany. Grand Theft Auto V łączy w sobie doskonałą fabułę i trzymającą w napięciu rozgrywkę, a gracze mogą swobodnie wcielać się w trójkę bohaterów i dzięki temu poznawać każdy niuans intrygującej opowieści.

Wraz z Grand Theft Auto V na urządzenia nowej generacji zawita także Grand Theft Auto Online, dynamiczny świat Grand Theft Auto pełen wielu możliwości. Zwiedzajcie przepastne tereny gry bądź pnijcie się po szczeblach przestępczej kariery i bierzcie wraz z innymi udział w akcjach, kupujcie posiadłości, pojazdy i ulepszenia postaci. Rywalizować można w tradycyjnych trybach gry oraz stworzonych i udostępnionych przez społeczność Grand Theft Auto akcjach.

W dniu premiery na PlayStation®4, Xbox One oraz PC w Grand Theft Auto Online dostępna będzie cała opublikowana do tej pory zawartość oraz wszystkie możliwości rozgrywki, w tym nowe uzbrojenie, dziesiątki pojazdów, posiadłości i opcje zmiany wyglądu swojej postaci. Dodatkowo gracze będą mogli przenieść swoje obecne postacie z Grand Theft Auto Online na wybraną platformę PlayStation®4, Xbox One lub PC.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Graj bezprzewodowo
na swojej konsoli!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
cubepip
Z nami od: 2006/02/28

cubepip

1 0

Bardzo dobra scieszka dzwiekowa, gra super.

Denisined
Z nami od: 2015/01/15

Denisined

1 0

GTA 5 Oceny ps 4 - xbox one


Hardcore Gamer – 5/5,
God is a Geek – 10/10,
Metro GameCentral – 10/10,
US Gamer – 4,5/5,
Gamespot – 9/10,

Bajor
Z nami od: 2014/11/11

Bajor

0 0

Pre-Order!

Jakieś potwierdzenie by się przydało bo jak wpadnę w dniu premiery i zabraknie to nie ręczę za siebie ;D Warszawa, Los Santos Europy!

aleek
Z nami od: 2014/11/04

aleek

0 0

game play z przed premierowego GTA V

http://uk.ign.com/videos/2014/11/04/grand-theft-auto-5-first-person-trailer

SzczęśliwyKlientUltimy
Z nami od: 2014/11/02

SzczęśliwyKlientUltimy

0 0

Preorder

Dodam również, że zamówienie już od dawna złożone ;)

SzczęśliwyKlientUltimy
Z nami od: 2014/11/02

SzczęśliwyKlientUltimy

0 0

Preoreder a kody promocyjne

Czy dla zamówień przedpremierowych znajdą się jakieś kody promocyjne na dodatkową zawartość w grze? Dla przykładu PSN oferuje pokaźną sumę wirtualnej waluty w grze + kilka innych udogodnień ;)

Sadzio
Z nami od: 2014/09/19

Sadzio

0 0

Ale cena...

Ja pre-order złożę dopiero, gdy Rockstar określi jasno warunki przejścia z PS3 na PS4. Nie wyobrażam sobie płacić 250 zł za tą samą grę z poprawioną grafiką. Liczę na bonusy - jeśli nie cenowe, to w postaci dodatkowej ciekawej zawartości dostępnej tylko dla ,,powracających graczy".

Spioch
Z nami od: 2014/06/25

Spioch

0 0

Wspaniale

Ode mnie preorder już poleciał :)

szymon4075
Z nami od: 2014/06/23

szymon4075

0 0

GTA V

Pre-order złożony :) Pozostaje czekać ! Dzięki Ultima :)

molek
Z nami od: 2014/06/17

molek

0 0

Re: Wersja - PL ?

SinneR, na pewno bedzie napisy PL :)

SinneR
Z nami od: 2014/06/14

SinneR

0 0

Wersja PL ?

Sa może jakies informacje czy GTA V będzie na Ps 4 po polsku ? lub napisy PL jak w przypadku PS 3?