Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 219,90
194
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 4 szt.
Wydawca:
Koei Tecmo
Wersja językowa:
Japońska (angielskie napisy)
Kod:
5060327537172
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:

Fate/Samurai Remnant PS4

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zupełnie nowe RPG akcji z serii Fate, osadzone w feudalnej Japonii, pod patronatem TYPE-MOON

W całej serii Fate pary Mistrzów i Duchów Bohaterów, znanych również jako Słudzy, walczyły na przestrzeni dziejów w serii Wojen o Świętego Graala, a zwycięski duet otrzymywał starożytny artefakt spełniający życzenia. Fate/Samurai Remnant kontynuuje epicką wojnę o Święty Graal w czwartym roku ery Keian, w okresie Edo w Japonii. Bitwa między siedmioma parami Mistrzów i ich Sług rozpocznie się, gdy „Rytuał Przybywającego Księżyca” rozwija się w tajemnicy.To tutaj bohater gry, Iori Miyamoto, młody człowiek z Asakusy, zostaje wplątany w walki wraz ze swoją Sługą Saber i wspólnie będą walczyć o pozostanie ostatnią parą, aby otrzymać spełniające życzenia „Naczynie Przybywającego Księżyca”.

CECHY GRY:

  • Kluczem do walki jest współpraca ze Sługami – W Fate/Samurai Remnant gracz wciela się w Ioriego Minamoto, Mistrza, który trenował szermierkę w stylu Niten'ichi-ryū. Towarzyszy mu Saber, Sługa, która o sile większej niż zwykli ludzie. Stawiając czoła nieludzkim wrogom, gracze będą mogli wydać polecenie Słudze, aby atakowała potężnymi magicznymi technikami, a nawet przejąć nad nią bezpośrednią kontrolę, aby walczyć z wieloma przeciwnikami. Dynamiczne bitwy między Sługami wynoszą akcję na nowy poziom i są czymś, czego fani serii nie mogą przegapić!
  • Zwiedzaj Edo razem ze Sługami - W trakcie gry gracze będą mogli zwiedzić miasto Edo, gdzie stoją obok siebie szeregowce, rezydencje samurajów i domy publiczne. Tutaj wiele osób można spotkać na ulicy, a postacie narysowane w wyraźnym japońskim stylu ożywają. Śledząc historię „Rytuału Przybywającego Księżyca”, gracze będą mogli wchodzić w interakcje z postaciami i zwierzętami w mieście, eksplorować różne obszary i podejmować różnorodne wyzwania, walcząc o przetrwanie w najnowszej Wojnie o Świętego Graala!

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Fate/Samurai Remnant" (PS4).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.