<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 169,90
132
90
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu lub do godziny 00:00 w dniu .
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
5035225124977
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat

The Sims 4 Razem raźniej PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Wzmacniaj więzi rodzinne, zdobywaj przyjaciół lub wrogów i odkrywaj prawdziwe „ja” swoich Simów z The Sims™ 4 Razem raźniej Dodatek!* Sposoby, w jakie Twoi Simowie nawiązują relacje – czy to z członkami rodziny, czy z nowo spotkanymi Simami – ewoluują. Planowane wydarzenia, takie jak nocowanie, oraz niespodziewane etapy, jak kryzys wieku średniego, będą kształtować Twoich Simów i ich relacje.

TRWAŁY WPŁYW
Kluczowe wybory i etapy będą kształtować Twoich Simów. Odblokowuj i zmieniaj cechy osobowości w trakcie życia Simów, podczas gdy oni zmagają się z kryzysem wieku średniego, reagują na prośby rodziny o wprowadzenie się i wiele więcej. Odkrywanie siebie to podróż na całe życie.

DYNAMIKA SPOŁECZNA
Czasami Simowie po prostu się dogadują. Twój Sim może znaleźć wspólny język z Simem spotkanym na imprezie, ale mogą też nie przypaść sobie do gustu. Teraz Simowie będą mieli preferencje, które wpłyną na to, czy się z kimś polubią, czy wręcz przeciwnie – zostaną wrogami.

WIĘZI RODZINNE
Więzi łączące spokrewnionych Simów są ważne i złożone. We wspólnym życiu pojawią się okazje do kłótni i zgody, które będą wpływać na dynamikę rodziny i relacje Simów z jej członkami.

COŚ DLA RODZIN
Położona nad zatoką oceanu San Sequoia była niegdyś małą wioską rybacką, która przerodziła się w tętniące życiem miasteczko. Znajdziesz tu spokojne przedmieścia, tłumnie odwiedzane centrum rekreacji, zżytą społeczność, a nawet miejscową wpływową rodzinę Robles

*Wymaga gry The Sims 4 wraz ze wszystkimi aktualizacjami.

Zobacz także

Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Podstawki pod pady
lub telefony
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "The Sims 4 Razem raźniej" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.