249
90
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
Microsoft
Kod:
4255663343643
:
:
:

Microsoft Xbox Game Pass Core 12 Miesięcy Klucze do gier, Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Przedstawiamy Xbox Game Pass Core z konsolowym trybem wieloosobowym online, katalogiem ponad 25 wysokiej jakości gier, ofertami dla użytkowników i nie tylko. Oferuje tryb gry wieloosobowej online na konsolach, dzięki czemu szybko wyszukasz osoby, z którymi chcesz zagrać — niezależnie od tego, czy są to znajomi, rodzina czy szersza społeczność Xbox. Dodatkowo możesz cieszyć się katalogiem ponad 25 wysokiej jakości gier na konsole, takich jak Grounded, Among Us, Hellblade: Senua's Sacrificei nie tylko. Zanurz się w wybranych tytułach z kultowych serii, takich jak Halo, Forza, Psychonauts, Fallouti innych, które od dawna były na Twojej liście do wypróbowania. Korzystaj z ofert dla członków do 50% na wybrane tytuły dzięki promocjom Game Pass. Z Game Pass Core możesz odkryć jeszcze więcej za stałą, niską miesięczną cenę*.

Xbox Game Pass Core

Przedstawiamy Xbox Game Pass Core z konsolowym trybem wieloosobowym online, katalogiem ponad 25 wysokiej jakości gier, ofertami dla użytkowników i nie tylko.

Wszystkie korzyści, jakie niesie ze sobą Xbox Live Gold

Zapewnia korzyści płynące z konsolowego trybu wieloosobowego online z Xbox Live Gold, a także dostęp do biblioteki ponad 25 wysokiej jakości gier konsolowych, w które można grać na konsoli Xbox Series X|S lub Xbox One — wszystko to w tej samej świetnej cenie, co Xbox Live Gold*.

Gry wysokiej jakości

Ciesz się katalogiem ponad 25 wysokiej jakości gier na konsole, takich jak Grounded, Among Us, Hellblade: Senua's Sacrifice, nie tylko. Zanurz się w wybranych tytułach z kultowych serii, takich jak Halo, Forza, Psychonauts, Fallouti innych, które od dawna były na Twojej liście do wypróbowania.

Oferty i zniżki dla członków

Korzystaj z ofert dla członków i rabatów do 50% na wybrane gry dzięki promocjom Game Pass.

Przejdź na Ultimate

Uaktualnij do Game Pass Ultimate, aby mieć dostęp do najnowszych premierowych tytułów. Możesz również grać z przyjaciółmi w setki gier wysokiej jakości na konsolach, komputerach lub w w chmurze*.

WYBIERZ ODPOWIEDNI DLA SIEBIE PLAN

Core

 • Sieciowa rozgrywka wieloosobowa na konsolach
 • Katalog ponad 25 wysokiej jakości gier na konsole
 • Oferty i zniżki dla członków

PC

 • Nowe gry dostępne w dniu premiery
 • Setki wysokiej jakości gier na komputer
 • Oferty i zniżki dla członków
 • Abonament EA Play

Ultimate

 • Nowe gry dostępne w dniu premiery
 • Setki wysokiej jakości gier na konsole, PC i w chmurze
 • Oferty, zniżki i korzyści dla członków
 • Sieciowa rozgrywka wieloosobowa na konsolach
 • Abonament EA Play

* Ważne informacje:

Funkcje różnią się zależnie od konsoli. Zawartość katalogu gier zmienia się z czasem i różni zależnie od regionu i urządzenia. Katalog Game Pass Core zastępuje funkcję Games with Gold. Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie. Xbox Cloud Gaming (Beta): usługa wymaga obsługiwanej gry i może wymagać obsługiwanego kontrolera Bluetooth® (każdy z tych produktów jest dostępny do nabycia osobno). Wybrane regiony i urządzenia. Obowiązują limity dotyczące przesyłania strumieniowego; dostępność serwerów i czas oczekiwania mogą być inne od przedstawionych. Wymagane jest połączenie z Internetem, obowiązują opłaty ustalone przez usługodawców internetowych. xbox.com/gamepass

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Podstawki pod pady
lub telefony
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Microsoft Xbox Game Pass Core 12 Miesięcy" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.