CENA: 39,99
34
90
Oszczędzasz 5,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Reality Pump
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
9788363745004
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:

Two Worlds II PL Gamebook PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Gra Two Worlds II to druga część świetnej gry fantasy stworzonej przez rodzime studio Reality Pump. Przedstawia kolejny rozdział w historii Antalooru. Bohater musi zbadać swoje tajemnicze korzenie, w związku z czym czekają go przygody pełne zaskakujących zwrotów. Dzięki doskonałemu połączeniu fabuły, klimatu i technologii gra oferuje nowe, fascynujące doświadczenia w dziedzinie RPG.

Rozgrywka w grze to doskonała mieszanka elastyczności, kreatywności i nowoczesnej technologii. Two Worlds II to doskonałe połączenie klasycznych i nowatorskich cech RPG, klimatu i technologii. Złożony system zadań i ekscytujący wątek główny wciągną cię w świat Antalooru wzbogacony scenariuszami zadań pobocznych. Urozmaicona rozgrywka i zajmująca atmosfera napędza fabułę i przykuwa uwagę, obiecując niebezpieczeństwa i odkrywanie świata w licznych zadaniach i sekwencjach wideo.

Ulepszona SI, zasady równoważenia sił, doświadczeni autorzy, aktywny system walki, nowatorski system zarządzania magią DEMONSTM oraz system alchemii PAPAKTM są gwarancją dobrej zabawy zarówno dla nowych, jak i doświadczonych graczy. W grze umieszczono artystyczny system ruchów ofensywnych i obronnych.

Parowanie ciosów oraz zmienne efekty trafień dają okazję do zastosowania taktyki i wzbudzają duże emocje, gdy SI wkracza do walki i stosuje własne strategie. Gra odznacza się także niezwykłą elastycznością pod względem możliwości konstruowania broni i pancerzy. U podstaw tego aspektu gry leży nowo stworzone narzędzie CRAFTTM.

Gracze mogą rozkładać broń na surowce i tworzyć nowe unikatowe przedmioty. Gra „Two Worlds II" jest również doskonała pod względem graficznym. Potężny silnik GRACETM oferuje takie technologiczne atuty jak nieograniczona liczba dynamicznych źródeł światła, 24-bitowy postprocessing HDR oraz technologia Real Eye Adaptation. Jego zastosowanie znacznie skraca czasy wczytywania, poprawia ogólne działanie gry i umożliwia pełną rozgrywkę przy ograniczonych wymaganiach sprzętowych.

  • Olbrzymi, otwarty świat, w którym do zwiedzenia jest nawet 30 kilometrów kwadratowych terenu w tym lasy, bagna i pustynie! W eksploracji przyda się koń, a nawet łódź!
  • Do 10 godzin głównej fabuły i ponad 100 godzin misji pobocznych!
  • Mnóstwo możliwości związanych z rozwojem postaci gracza - 4 statystyki i 80 umiejętności!
  • 9 klas broni i 5 szkół magii, ponad 100 typów potworów i 100 kluczowych postaci niezależnych!
  • Zaawansowana sztuczna inteligencja bohaterów niezależnych, którzy reagują zależnie od poczynań bohatera
  • Mini-gry, w tym karty, szachy, otwieranie zamków i inne!
  • Zaawansowany tryb gry wieloosobowej
  • Doskonała grafika stworzona w oparciu o autorski silnik Reality Pump

Wymagania:

jednordzeniowy procesor 2 GHz lub wielordzeniowy 1,6 GHz, karta graficzna GeForce lub Radeon z obsługą Pixel Shader 3.0, 512 MB RAM (XP) i 1 GB (Vista i 7), system operacyjny Windows XP/Vista/7 lub Leopard

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Wyprzedaż
figurek Funko POP!
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Two Worlds II PL Gamebook" (PC).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.