CENA: 59,99
54
90
Oszczędzasz 5,09
Wysyłka od 7,99 ZŁ
Zamówienie specjalne
Ten towar dostępny jest wyłącznie na specjalne zamówienie. Realizacja zamówienia zwykle trwa powyżej 14 dni od momentu złożenia zamówienia. W razie wątpliwości/pytań prosimy o kontakt.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5030932111432
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

Dragon Age Inkwizycja PC

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (2)
Dzięki potędze silnika Frostbite 3 epickie RPG studia BioWare wykonuje wielki krok w przyszłość, urzekając pięknymi widokami i niesamowitymi możliwościami. Przygotuj się na grę Dragon Age: Inkwizycja w polskiej wersji językowej na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One i Xbox 360. Polska premiera gry odbędzie się 20 listopada 2014 roku.Przerażający kataklizm pchnął krainę Thedas w objęcia chaosu. Na niebie zaroiło się od smoków, a na spokojne niegdyś królestwo padł cień grozy. Magowie wypowiedzieli otwartą wojnę prześladującym ich Templariuszom. Narody powstały przeciwko sobie. Stojąc na czele Inkwizycji, musisz wspólnie z drużyną legendarnych bohaterów przywrócić spokój i powstrzymać sprawców chaosu. Batalia o zwycięstwo prawdy zbierze krwawe żniwo, po drodze zyskasz nowych przyjaciół, ale stracisz część starych.

Najnowsza fabularna gra akcji BioWare rzuci Cię w sam środek niesamowitej opowieści osadzonej w ogromnym i zmieniającym się świecie. Przemierzaj ukryte jaskinie, walcz z gigantycznymi stworami i kształtuj swoją grą rzeczywistość.

Eksploruj, dowódź i walcz, podejmując trudne decyzje, z których każda może diametralnie zmienić bieg wypadków.

  • Stań na czele Inkwizycji.Kieruj siłami Inkwizycji, biorąc udział w epickiej historii osadzonej w niebezpiecznym świecie Dragon Age.
  • Twórz więzi.Różnorodne i niepospolite postaci nawiązują ze sobą i bohaterem gracza relacje, które mogą rozwinąć się na wiele sposobów.
  • Odkrywaj świat Dragon Age.Przemierzaj wszystkie zakamarki przepięknego i fascynującego świata Dragon Age.
  • Zmieniaj rzeczywistość.Twoje czyny i wybory będą miały wpływ na przebieg wielu wątków w grze, a także na fizyczne aspekty otaczającej Twoją postać rzeczywistości.
  • Graj jak chcesz.Masz całkowitą kontrolę nad wyglądem i właściwościami Inkwizytora (bądź Inkwizytorki), towarzyszy broni, posterunków i fortec. Do Ciebie należy decyzja o charakterze Inkwizycji i sposobie prowadzenia walki.

Wymagania:

System operacyjny: Windows 7 lub 8.1 (64-bitowy) Procesor czterordzeniowy procesor AMD 2,5 Ghz/czterordzeniowy procesor Intel 2,0 Ghz Pamięć RAM: 4 GB Karta graficzna: AMD Radeon HD 4870/NVIDIA GeForce 8800 GT Pamięć karty graficznej: 512 MB Karta dźwiękowa: w pełni zgodna z DirectX 9.0c Miejsce na dysku: 26 GB DirectX 10

Zobacz także

Klucze do gier
Nie czekaj na dostawę!
Oferta
stale aktualizowana!
Zobacz konsole MS nowej generacji!
Koszulki dla graczy w Ultima.pl
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Bynek
Z nami od: 2016/06/14

Bynek

2 0

Gra, którą ja otrzymałem nie ma nic wspólnego z opakowaniem przedstawionym na zdjęciu. Otrzymałem dziwną anglojęzyczną wersję gry nie zawierająca polskiej wersji językowej, mimo iż pisze wyraźnie że to polska wersja gry, po świętach skontaktuję się z działem obsługi by wyjaśnić ten problem.

Darkstarlord
Z nami od: 2014/10/25

Darkstarlord

0 0

Dlaczego taka Cena ?

Dlaczego tak wysoka cena tego produktu ?
Czyżby FrostBite ich tyle kosztował że chcą teraz szybko się odkuć ?
cena 150+ przerazi nie jednego fana serii :(