139
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 8 szt.
Wydawca:
Red Art Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
3760328371714
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Arise A Simple Story Definitive Edition Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Wyrusz w emocjonalną podróż po utracie miłości swojego życia w chwalonej przez krytyków grze Arise: Prosta historia, gra przygodowa 3D.Manipuluj czasem, rozwiązuj zagadki i zmieniaj otoczenie, brnąc naprzód w słodko-gorzkie wspomnienia minionego życia. To opowieść o szczęściu i trudach, radości i smutku. Historia, której każdy z nas pewnego dnia doświadczy.

Cechy:

  • TWOJA PRZYGODA Z MIŁOŚCIĄ I STRATĄ - Wyrusz na przygodę przez zmieniające się krajobrazy wspomnień przepełnionych uczuciami miłości i straty. Każda chwila tej przejażdżki kolejką górską to nowe wyzwanie i szansa na spojrzenie na swoje życie w innym świetle
  • INSPIROWANY STYL SZTUKI - Wejdź do wspaniałego świata wspomnień i uczuć ożywionych przez utalentowanych artystów z Piccolo Studio. Odkryj szczerą magię w swoich osobistych, codziennych zmaganiach dzięki uduchowionej muzyce i pięknej oprawie graficznej gry.
  • STEROWANIE CZASEM - Kontroluj upływ czasu i zmieniaj swoje otoczenie od przesuwania sekund do całych pór roku. Przyspieszaj, cofaj lub zatrzymuj czas, aby ponownie przeżyć swoje wspomnienia i pokonać każdą przeszkodę na swojej drodze.
  • GRAJCIE RAZEM - Zaproś drugiego gracza, aby pomógł ci kontrolować czas i cieszyć się wspólną podróżą. Łatwa w odbiorze natura Arise sprawia, że wszyscy są zaangażowani i pozwalają im w pełni doświadczyć emocjonalnej historii.

Zobacz także

POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Arise A Simple Story Definitive Edition" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.