<
119
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Activision
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5030917284540
Klasyfikacja PEGI:
Od 7 lat

Spyro Reignited Trilogy Nintendo Switch

Spyro wrócił i ma się lepiej niż kiedykolwiek!

Kultowy mistrz pieczenia powraca! Te same palące potrzeby, ta sama tląca się postawa, teraz wszystko w oszałamiającej rozdzielczości HD! Spyro przynosi ciepło jak nigdy dotąd w kolekcji gier Spyro™ Reignited Trilogy. Oryginalne trzy gry: Spyro™ the Dragon, Spyro™ 2: Ripto's Rage! i Spyro™: Year of the Dragon. Eksploruj rozległe królestwa, spotkaj ponownie wybuchowe osobistości i przeżyj przygodę w całkowicie zremasterowanej chwale. Bo gdy królestwo potrzebuje bohatera, jest tylko jeden smok do wezwania.Spyro™ the Dragon:
Gnasty Gnorc powrócił z wygnania i wyzwolił złą magię w Smoczych Sferach, uwięził Smoki w krysztale i wezwał armię Gnorków. Spyro, wraz ze swoim przyjacielem Sparksem, jest jedynym pozostałym Smokiem, który może przemierzyć sześć światów i uwolnić pobratymców. Pomóż Spyro szybować po Smoczych Sferach, razić wrogów swoim ognistym oddechem i pokonać niezliczone zagadki i przygody.

Spyro™ 2: Ripto's Rage!
Spyro został wezwany do Avalaru, aby pokonać złego czarnoksiężnika Ripto i przywrócić pokój królestwom trzymanym w garści przez Ripto i jego sługusów. Spyro będzie musiał przepalać i przebijać się przez wrogów, jednocześnie zaliczając wyjątkowe zadania, takie jak wypas dziwnych bestii, strzelanie do celu i pokonywanie wygłodniałych dinozaurów.

Spyro™: Year of the Dragon
Smocze królestwa obchodzą „Rok Smoka”, kiedy pojawia się tajemnicza, zakapturzona postać i kradnie wszystkie Smocze Jaja. Pod wpływem zaklęcia złej Czarodziejki armia Rhynoców strzeże teraz bezbronnych jaj w Zapomnianych Królestwach. Spyro wraz z nowymi poplecznikami i starymi znajomymi stara się odzyskać utracone jaja, pokonać armię Rhynoców i zatrzymać złą Czarodziejkę. Podgrzej atmosferę odkrywając tajemnicze królestwa, zaliczając wymyślne zadania, takie jak wykonywanie wypasionych tricków na deskorolce czy występ na ringu bokserskim.

Zobacz także

Modele Gundam
Nie wymagają kleju!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
norbi7
kto dolki kopie ten ma lopate
Z nami od: 2011/12/22

norbi7

1 0

Czekam fajna gra znowu będę dzieckiem.

ciru
Z nami od: 2009/10/13

ciru

1 0

@GrimRaziel jeśli potwierdze takie info to biorę od razu a Tobie kupię piwo

GrimRaziel
Z nami od: 2019/06/24

GrimRaziel

1 0

Nie wiem czy to tylko kwestia polskiego rynku, ale na PS4 dotłoczono płyt, gdzie wszystkie trzy gry znajdują się na płycie (sam posiadam kopie!) pomimo, że "en face" na pudełku nadal jest informacja "wymaga pobrania danych". Wersja ze wszystkimi 3 grami na płycie nie ma jednak znaku * przy liczbie trzy i tekście "zamiera wszystkie 3 gry" jak i na odwrocie pudełka jest jedynie informacja "pudełko zawiera 1 płytę" (bez dopisku o kodzie na grę 2 i 3). Nie ma również informacji o konieczności ściągnięcia gry 2 i 3. Sądzę, że na Switch'a pojawi się dokładnie ta sama wersja bo jedynym powodem umieszczenie jedynie jednej gry był fakt, że Activision koniecznie chciało wypchnąć Spyro możliwie jak najwcześniej.

ciru
Z nami od: 2009/10/13

ciru

2 1

brałbym gdyby nie to co odwalili z tym że część 2 i 3 nie znajduje się na karcie tylko zostanie ściągnięta z neta