179
90
Wysyłka od 11,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
Justdan
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
8809182565275
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat Przemoc

Ultra Age Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Ludzkość stworzyła doskonałą utopię dzięki miniaturyzacji reaktora fuzji plazmowej i rozwojowi technologii AI. W wyniku samodzielnej nauki i rozwoju, ludzkość stworzyła optymalne środowisko, świat, w którym nie ma konfliktów, a głód nadszedł.

Niewyjaśniony i nagły wzrost temperatury prowadzi do przeciążenia poziomu morza, a diastrofizm sprowadził na ludzkość sytuację krytyczną. Jednak dzięki doskonałemu wykonaniu A.Is, ludzkość żyła swoim normalnym życiem bez poczucia kryzysu.Ale jak gigantyczny meteor scape wraz z ziemią, obiekt plazmy eksplodował powodując ekosystem do upadku prowadząc do niedoboru zasobów. Tak więc, grupa naukowców zwana Frontier rozpoczęła Projekt Oczyszczania Ziemi, aby zachować ludzkość, a ocalali zostali rozproszeni w ziemskim schronieniu i kosmicznym łuku orbitalnym.

W miarę upływu czasu brakowało zasobów Ziemi, przez co Frontier zdecydował się wstrzymać wszelkie dostawy do łuku orbitalnego. Rozpoczynają eksperyment, który ma dać ostatnią nadzieję ludzkości...

1086 lat później, osoba zwana "Wiekiem" spada na Ziemię z Wszechświata.

Cechy:

  • Pierwsza walka o przetrwanie - Age w momencie przybycia na Ziemię rozpoczyna przygodę mającą na celu odnalezienie czegoś niezbędnego do przetrwania ludzkości. Jednak to co go czeka to zagrożenie ze strony zmutowanych stworzeń, organizmów i okazów pozostawionych na opustoszałej ziemi oraz atakujących go maszyn, które stały się agresywne z powodu błędów w programowaniu. Czy Age znajdzie to, czego pragnie i wróci tam, gdzie powinien być?
  • Wyśmienity system walki - Atakuj bez końca na ziemi lub w powietrzu i wykonuj uniki w odpowiednim momencie, aby utrzymać combo. Kontynuuj combo, szybko zmniejszając dystans między wrogami za pomocą drutu. Kiedy wszystkie techniki walki zostaną opanowane, doświadczysz przyjemności z akcji dostępnej tylko w Ultra Age.
  • Master the Sword - System walki, który pozwala na zmianę miecza w czasie rzeczywistym, obalanie wrogów w szybkim tempie daje ci najlepsze doświadczenie walki, jakiego jeszcze nie miałeś. Specjalne umiejętności, które można wykorzystać, zanim trwałość miecza zostanie zakończona, daje przytłaczającą siłę, aby odwrócić tabelę w najbardziej krytycznych sytuacjach. Zidentyfikuj cechy miecza i walcz z wrogiem za pomocą najskuteczniejszej własnej strategii.
  • Trójstronny, strategiczny wybór - Znajdziesz tu różne gatunki potworów Ultra Age walczące o swoje terytorium. Czy skorzystasz z tych walk, czy też zdecydujesz się na strategiczne ominięcie go? Do Ciebie należy zbadanie sytuacji i opracowanie planów na przyszłość.
  • Bogate środowisko naturalne - W grze dostępne są różnorodne środowiska, takie jak bujne lasy, płonące pustynie, gęste lasy deszczowe, a także opustoszałe fabryki odpadów, które nie są przez nikogo zamieszkiwane. Przekonaj się na własne oczy, jak bardzo zniszczona stała się Ziemia

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
w nowych, niższych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Ultra Age" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.