CENA: 19,99
18
99
Oszczędzasz 1,00
Pobierz teraz!
Dostawa natychmiastowa po zaksięgowaniu wpłaty przez system płatności.
Wydawca:
1C Company
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
MV0004544
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat

XIII Wiek - Złota Edycja (PC) DIGITAL Klucze do gier

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
DRM: Klucz Steam

WERSJA CYFROWA

Kupując produkty cyfrowy nie otrzymasz od nas gry w pudełku ale specjalny kod umożliwiający pobranie i/lub aktywację produktu.

Szczegółowe informacje dotyczące użycia każdego kodu aktywacyjnego są wysyłane po zakupie w wiadomości e-mail a także są dostępne w sekcji Moje konto / Moje produkty DIGITAL.

XIII Wiek - Złota Edycja łączy odnoszącą sukcesy strategię XIII Wiek: Śmierć lub Chwała z jej kontynuacją, XIII Wiek: Blood of Europe.

 

XIII Wiek - Śmierć Lub Chwała to przedstawiciel gatunku strategii czasu rzeczywistego, osadzona w latach szlachetnych królów i bezwzględnych nomadów, czasów wspaniałych czynów i wewnętrznych wojen.

Gracze wcielają się w postać jednego z najznakomitszych przywódców wosjowych XIII wieku, by za pomocą stali wykuć swoje imię w annałach historii. Gra udostępnia 5 kampanii, opowiadających losy największych i najbardziej znanych bitew tego okresu. Na uwagę zasługuje przedstawienie bitew toczonych na ogromną skalę, z udziałem tysięcy jednostek.

 

Akcja gry XIII Wiek: Blood of Europe została umiejscowiona w 1266 roku. Aleksander Newski, słynny obrońca pradawnych zachodnich granic Rusi, odszedł dawno temu, zaś rycerze Zakonu Krzyżackiego ponownie maszerują na Psków, klejnot Północnej Rusi. Oczekują łatwiej zdobyczy i łupów. Dowmont, książę Pskowa, jest jedyną nadzieją na pokonanie najeźdźców. Przygotuj się na dołączenie do jego zbrojnych oddziałów mających za zadanie obronę ich terytorium i zdobycie chwały godnej pamięci Wielkiego Księcia Aleksandra! Ciesz się historycznymi bitwami średniowiecza, gdy Dowmont poprowadzi swoich żołnierzy przeciwko niemieckim i inflanckim rycerzom.

PRODUKT CYFROWY, NIE PODLEGA ZWROTOWI Art. 38 & 13 USTAWA z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Wymagania:

Pentium 4 3.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 7900 lub lepsza), 3 GB HDD, Windows 2000/XP SP2/Vista

Zobacz także

POPy z serii Fortnite
Zobacz wszystkie!
Figurki Funko POP!
Zobacz pełną ofertę
Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "XIII Wiek - Złota Edycja (PC) DIGITAL" (Klucze do gier).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.