139
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 7 szt.
Wydawca:
Fulqrum Publishing
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5055957704827
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat

Forgive Me Father Nintendo Switch

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Walka planszowa w taktyce roguelike połączona z elementami tower defense. Pokonaj hordy najeźdźców, aby pozostać przy życiu i ocalić ziemię! Rozmieść swoich bohaterów, aby przechytrzyć wroga! Ciesz się więcej taktyki niż przeciętna gra TD, walcząc przez fale wrogów. Odwróć los najeźdźców za pomocą niszczycielskich zaklęć! Pokonaj przeciwności losu i przechytrz wroga.

Buduj i ulepszaj swoje wieże, aby przetrwać atak! Aby przetrwać, będziesz musiał wykorzystać nie tylko spryt i waleczność swojego bohatera! Ostrożne rozmieszczanie wież i ulepszeń będzie konieczne, aby zapewnić zwycięstwo. Umieszczaj pułapki i barykady, aby bronić swojego zamku! Używaj ich mądrze, aby zmylić najeźdźców. Siej spustoszenie w ich szeregach i rozbijaj ich starannie wypielęgnowane szeregi!Bądź świadomy swojego poziomu szaleństwa, który dynamicznie zmienia się podczas rozgrywki i daje ci dodatkową moc. Wybierz swoje aktywne umiejętności w zależności od stylu gry i wykorzystaj je do walki z odwiecznym złem.

Eksploruj ten inspirowany Lovecraftem świat, który jest pełen ukrytych i trudno dostępnych obszarów, i odkryj całą historię, aby rozwiązać tajemnicę tego szalonego miejsca.

Cechy:

  • Dwóch bohaterów do wyboru: każdy z własnym, unikalnym drzewkiem rozwoju. Przeżyj historię z perspektywy księdza lub dziennikarza.
  • Dynamiczny poziom szaleństwa: Bezpośrednio wpływa nie tylko na wrażenia audiowizualne, ale także na samą rozgrywkę, jej efekt zmienia się w zależności od aktualnego poziomu szaleństwa gracza.
  • Wiele klimatycznych poziomów i zróżnicowany bestiariusz: Zróżnicowany świat w całości wykonany ręcznie, pełen ciekawych przeciwników, od opętanych mieszkańców po potwory prosto z najgorszych koszmarów
  • Rozgrywka przedstawiona jest w komiksowym stylu: Ręcznie rysowana grafika zaprojektowana tak, aby zachować charakterystyczny komiksowy wygląd, w którym każdy zrzut ekranu z gry mógłby być częścią nowego komiksu.
  • Wrażenie klasycznego FPS-a z lat 90: Animacje poklatkowe, przeciwnicy i elementy 2D w środowisku 3D; apteczki i punkty życia, broń bez przeładowywania, powerupy podczas dynamicznej walki z licznymi przeciwnikami
  • Niestandardowe doświadczenie walki: Z Pismem Świętym w jednej ręce i bronią zasilaną nieznaną substancją w drugiej, gracz stanie przed wyzwaniem zachowania swojego człowieczeństwa. To od gracza zależy, w jaki sposób będzie ewoluował jego ekwipunek i w jaki sposób pokona hordy nieprzewidywalnych przeciwników.
  • Nastrój rodem z mrocznych powieści Lovecrafta: Przez całą grę gracz będzie odczuwał atmosferę grozy i przerażenia, z której słyną dzieła H.P. Lovecrafta. Otoczony okultyzmem i siłami wiecznego zła, doświadczy uczucia beznadziei, szaleństwa i dezorientacji oraz palącej potrzeby znalezienia odpowiedzi i przywrócenia światu pozorów rozsądku i zdrowego rozsądku.

Zobacz także

Podstawki pod pady
lub telefony
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Abonamenty
Karty przedpłacone
POP-owe szaleństwo!
łap okazję!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Forgive Me Father" (Nintendo Switch).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.