CENA: 44,90
39
90
Oszczędzasz 5,00
Wysyłka od 7,99 ZŁ
Wysyłka 3-7 dni roboczych
Ten produkt będzie wysłany w przeciągu następnych 3-7 dni roboczych od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5035225104313
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

FIFA 12 PL Sony PSP

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
FIFA 12 to kolejna odsłona cyklu gier traktujących o grze w piłkę nożną. Gra zawiera zupełnie nowy silnik fizyczny, Impact Engine, dzięki któremu system kolizji między zawodnikami jest znacznie bardziej realistyczny niż w poprzednich odsłonach cyklu. Wcześniej po zderzeniu piłkarzy oglądaliśmy jedną z wielu dostępnych animacji – teraz natomiast wszystko jest liczone w czasie rzeczywistym, więc zderzenia między kopaczami do złudzenia przypominają te, które znamy z prawdziwych spotkań.FIFA 12 to również precyzyjny drybling. Gracz ma większą swobodę w kontrolowaniu piłki, co pozwala mu na wykazanie się większą kreatywnością podczas konstruowania akcji i kontrolowania tempa gry. Z kolei system taktyki defensywnej wymaga znacznie większego zaangażowania – EA Sports wyeliminowało możliwość ciągłego naciskania jednego przycisku i wzywania pomocy kolegi z drużyny w celu odebrania futbolówki napastnikowi. Teraz musimy dbać o odpowiednią odległość między obrońcą a napastnikiem i wyczuć odpowiedni moment, w którym będziemy mogli odebrać piłkę.

FIFA 12 zawiera także zmodyfikowany system kontuzji i wytrzymałości zawodników. Ciągłe wciskanie przycisku sprintu na nic się zda, gdyż po kilku przebiegnięciu długości boiska nasz piłkarz będzie wyczerpany i konieczne będzie przeprowadzenie zmiany. Kontuzję można odnieść w wyniku starcia z innym piłkarzem lub także w wielu innych sytuacjach bez posiadania piłki.

Zmiany w FIFA 12 dosięgły wiele innych elementów rozgrywki – ulepszono sztuczną inteligencję komputerowych oponentów oraz członków naszej drużyny, zadbano o modyfikację interfejsu użytkownika, by był on bardziej funkcjonalny i przejrzysty. Na uwagę zasługują zmiany w sferze graficznej – ta przeszła gruntowne odświeżenie. Zadbano o lepsze oświetlenie spotkań, skanowanie piłkarzy w 3D, jak również dodano nową kamerę umieszczoną tuż przy murawie. Dzięki tym zabiegom mecze prezentują się znacznie bardziej autentycznie.
Zobacz konsole MS nowej generacji!
Super Hity Nintendo w nowych cenach!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Zobacz konsole Sony nowej generacji!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Janek
Z nami od: 2012/07/03

Janek

0 0

kupic czy nie

Jestem fanem serii fifa część z numerkiem 12 jest kolejną świetnąkontynuacją i smialo polecam ją na ps3 i x360 ale nie dał bym nawet 10zł za edycje na PSP serdecznie odradzam kupna tej gry jeśli chcesz poczuć fife lepiej już kupić xboxa i wersje na tę właśnie konsole bo granie w to na PSP mija się z celem