CENA: 44,90
24
90
Oszczędzasz 20,00
Wysyłka od 7,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
5035225104313
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

FIFA 12 PL Sony PSP

FIFA 12 to kolejna odsłona cyklu gier traktujących o grze w piłkę nożną. Gra zawiera zupełnie nowy silnik fizyczny, Impact Engine, dzięki któremu system kolizji między zawodnikami jest znacznie bardziej realistyczny niż w poprzednich odsłonach cyklu. Wcześniej po zderzeniu piłkarzy oglądaliśmy jedną z wielu dostępnych animacji – teraz natomiast wszystko jest liczone w czasie rzeczywistym, więc zderzenia między kopaczami do złudzenia przypominają te, które znamy z prawdziwych spotkań.FIFA 12 to również precyzyjny drybling. Gracz ma większą swobodę w kontrolowaniu piłki, co pozwala mu na wykazanie się większą kreatywnością podczas konstruowania akcji i kontrolowania tempa gry. Z kolei system taktyki defensywnej wymaga znacznie większego zaangażowania – EA Sports wyeliminowało możliwość ciągłego naciskania jednego przycisku i wzywania pomocy kolegi z drużyny w celu odebrania futbolówki napastnikowi. Teraz musimy dbać o odpowiednią odległość między obrońcą a napastnikiem i wyczuć odpowiedni moment, w którym będziemy mogli odebrać piłkę.

FIFA 12 zawiera także zmodyfikowany system kontuzji i wytrzymałości zawodników. Ciągłe wciskanie przycisku sprintu na nic się zda, gdyż po kilku przebiegnięciu długości boiska nasz piłkarz będzie wyczerpany i konieczne będzie przeprowadzenie zmiany. Kontuzję można odnieść w wyniku starcia z innym piłkarzem lub także w wielu innych sytuacjach bez posiadania piłki.

Zmiany w FIFA 12 dosięgły wiele innych elementów rozgrywki – ulepszono sztuczną inteligencję komputerowych oponentów oraz członków naszej drużyny, zadbano o modyfikację interfejsu użytkownika, by był on bardziej funkcjonalny i przejrzysty. Na uwagę zasługują zmiany w sferze graficznej – ta przeszła gruntowne odświeżenie. Zadbano o lepsze oświetlenie spotkań, skanowanie piłkarzy w 3D, jak również dodano nową kamerę umieszczoną tuż przy murawie. Dzięki tym zabiegom mecze prezentują się znacznie bardziej autentycznie.
Nowe ceny gier 2K
Sprawdź teraz!
Odkrywaj nowe światy
Żyj grą!
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Zobacz konsole MS nowej generacji!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Janek
Z nami od: 2012/07/03

Janek

0 0

kupic czy nie

Jestem fanem serii fifa część z numerkiem 12 jest kolejną świetnąkontynuacją i smialo polecam ją na ps3 i x360 ale nie dał bym nawet 10zł za edycje na PSP serdecznie odradzam kupna tej gry jeśli chcesz poczuć fife lepiej już kupić xboxa i wersje na tę właśnie konsole bo granie w to na PSP mija się z celem