<
129
90
Wysyłka od 13,99 ZŁ
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 1 szt.
Wydawca:
THQ
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
9120131600977
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:

SpellForce Conquest of Eo Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Naucz się mnóstwa czarów, które możesz rzucać na okoliczne krainy. Wzywaj fantastycznych pomocników i trenuj potężnych wojowników, którzy w twoim imieniu będą przemierzali świat. Staczaj szybkie, ale taktyczne i turowe bitwy.Eksploruj krainę Eo
Przekonaj potężnych bohaterów, by wyruszyli na przygody w twoim imieniu, podczas których znajdą użyteczne artefakty i składniki lub wielkie bogactwo. Wyszukuj utalentowanych uczniów, którzy pomogą rozszerzyć twoje panowanie oraz pracowników, którzy zbiorą dla ciebie mnóstwo zasobów. Odkryj sekrety pozostawione w spadku przez twojego mistrza i kontynuuj jego życiową misję odkrycia i opanowania najpotężniejszego źródła mocy magicznej – Praognia!

Zmierz się z potężnymi wrogami
Niektórzy magowie nie są zadowoleni z twojej rosnącej potęgi. Musisz stawić czoła wielkim armiom i jeszcze większym ambicjom rywalizujących z tobą magów. Czy przetrwasz zmagania o dominację? Rozszerzenie twojego dominium wymaga kontrolowania źródeł Praognia, co pozwoli na zapełnienie stron grymuaru nowymi czarami, tworzenie potężnych artefaktów oraz rozbudowę i ulepszenie twojej wieży.

Podejmuj mądre decyzje
Zostań nekromantą tworzącym mocarne hordy nieumarłych, alchemikiem warzącym eliksiry i wybuchowe mikstury bitewne lub wynalazcą tworzącym glify i magiczne przedmioty dla twoich jednostek. Zwiększ swoją moc dzięki ponad 60 czarom i ponad 100 rodzajom jednostek – od niepozornych goblinów po majestatyczne gryfy.

Zapisz się na stronach historii
Zaprzyjaźniaj się z miastami, zbieraj zasoby i rozszerzaj swoje dominium. Zapełniaj strony grymuaru tajemną wiedzą, by pokonać rywali w zmaganiach o źródła mocy. Szukaj magicznych artefaktów i odkrywaj dawno zapomniane sekrety Zmiennokształtnych lub przejmuj mityczne miejsca, by zdobyć ich moc. Ulepszaj swoją wieżę i rozszerzaj ją o nowe pomieszczenia rozwijające twoje dominium, takie jak krypta nekromanty i mistyczna kryształowa komnata.

Wieża w locie
Twoje niesamowite talenty magiczne umożliwiają na lewitowanie wieży i przemieszczanie jej przez krainę. Podczas poszukiwań źródeł magicznej mocy napotkasz Cnotliwych, wrogo nastawione krasnoludy granitowe i żądne krwi orki. Staw czoła nieumarłym, demonom i potworom podczas eksploracji zapomnianych ruin lub pomaganiu wiosce nawiedzanej przez duchy. Starcie z armiami pomocników innych czarodziejów może również okazać się nieuniknione, a zwycięstwo pozwoli ci szturmować ich wieże i obrócić je w perzynę. A może jednak znajdziesz sposób na udobruchanie ich i skorzystanie z ich wiedzy?

SpellForce: Conquest of Eo wciąga cię w bogaty świat pełen magii i przygód. Czy uda ci się osiągnąć sukces i zdobyć niezrównaną magiczną potęgę, czy też przepadniesz podczas zmagań?

CECHY GRY:

  • Rozbudowuj i ulepszaj swoją wieżę, tworząc nowe pomieszczenia, które wpłyną na twoją magiczną ścieżkę
  • Wybierz spośród trzech archetypów i sześciu list czarów, które pozwalają na inny styl gry
  • Rekrutuj bohaterów i uczniów do poprowadzenia twoich armii
  • Odkrywaj nowe, magiczne sekrety w interaktywnych i dynamicznym grymuarze
  • Twórz wszystko samodzielnie: od magicznych glifów i artefaktów, po nieumarłych pomocników
  • Weź udział w ponad 600 różnych przygodach w ramach proceduralnie generowanej kampanii

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Modele Gundam
w super cenach!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Figurki z The Last of Us
dostępne od ręki!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "SpellForce Conquest of Eo" (Xbox Series X).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.