279
90
Wysyłka od 10,99 ZŁ
Premiera 09/11/2021
Ten produkt jest dostępny w przedsprzedaży i zostanie wysłany najpóźniej dzień przed premierą.
Wydawca:
Microsoft
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
889842889413
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:

Forza Horizon 5 Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
NAJLEPSZA PRZYGODA W GRZE HORIZONProwadź zapierające dech w piersiach wyprawy przez tętniące życiem i nieustannie zmieniające się krajobrazy otwartego świata Meksyku, prowadząc bezgraniczną, pełną zabawy jazdę setkami najwspanialszych samochodów świata.

Cechy:
  • Twój horyzont - przygoda Prowadź zapierające dech w piersiach wyprawy przez tętniące życiem i nieustannie zmieniające się krajobrazy otwartego świata Meksyku, korzystając z nieograniczonej, pełnej zabawy akcji za kierownicą setek najwspanialszych samochodów świata.
  • Zróżnicowany otwarty świat - Poznaj świat pełen kontrastów i piękna. Odkryj żywe pustynie, bujne dżungle, historyczne miasta, ukryte ruiny, dziewicze plaże, rozległe kaniony i strzelisty wulkan o śnieżnych szczytach.
  • Otwarty świat pełen przygód - Zanurz się w głębokiej kampanii z setkami wyzwań, które nagrodzą cię za zaangażowanie w działania, które uwielbiasz. Poznaj nowe postacie i zdecyduj o wynikach ich misji Horizon Story.
  • Ewoluujący otwarty świat - staw czoła zapierającym dech w piersiach wydarzeniom pogodowym, takim jak potężne burze pyłowe i tropikalne, podczas gdy wyjątkowe, dynamiczne pory roku w Meksyku zmieniają świat każdego tygodnia. Wciąż powracaj po nowe wydarzenia, wyzwania, przedmioty do zebrania i nagrody, a także nowe obszary do odkrycia.
  • Społecznościowy otwarty świat - Połącz siły z innymi graczami i wejdź do Horizon Arcade, aby wziąć udział w serii zabawnych, niesamowitych wyzwań, które sprawią, że Ty i Twoi znajomi będziecie uczestniczyć w akcji i dobrze się bawić, bez menu, ekranów ładowania czy lobby.
  • Twój otwarty świat - Stwórz własny sposób wyrażania zabawy dzięki nowemu zestawowi narzędzi rozgrywki EventLab, obejmującemu niestandardowe wyścigi, wyzwania, akrobacje i nowe tryby gry. Dostosowuj swoje samochody na więcej sposobów niż kiedykolwiek wcześniej. Korzystaj z funkcji Gift Drops, aby dzielić się swoimi niestandardowymi kreacjami.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Konsole Switch
sprawdź ofertę
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Forza Horizon 5" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.