169
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Prime Matter
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4020628617639
Klasyfikacja PEGI:
Od 12 lat
:

Mato Anomalies Day One Edition Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Mato Anomalies to turowa gra RPG, która zabiera graczy w podróż przez Mato, fikcyjną, neo-futurystyczną wersję dawnego, orientalnego miasta. Pokieruj losami dwójki bohaterów, Doego i Grama, by zbadać występujące tam dziwne anomalie, lub przenikaj przez rozpadliny, by walczyć z demonicznymi abominacjami, które dążą do zniszczenia miasta.Łącz siły z osobliwymi towarzyszami i odkryj mroczne sekrety w tej historii o poczuciu obowiązku, nadziei i sprawiedliwości.

CECHY GRY:

  • Dwóch bohaterów - Kontroluj nie jednego, a dwóch bardzo różnych bohaterów. Zbieraj informacje, by odkryć tajemnicę miasta Mato jako prywatny detektyw Doe albo przenikaj przez rozpadliny i walcz z demonicznymi abominacjami jako tajemniczy egzorcysta Gram.
  • Anomalie - Znajduj w Mato wskazówki, rozmawiając z NPC-ami, wykonując misje i odwiedzając sklepy, by odkrywać Rozpadliny, portale prowadzące do atakujących miasto potworów. Wejdź w nie na własne ryzyko i pokonuj przeciwników w bitwach, by zdobywać wspaniałe nagrody.
  • Dwa światy - Przemierzaj Mato, neo-futurystyczne, orientalne miasto. Ukryty jest w nim inny świat. Odkryj Rozpadliny, portale, które zaprowadzą cię w miejsce poza czasem i przestrzenią, wypełnione potężnymi przeciwnikami.
  • Czy sprawiedliwość zwycięży? - W mroczne losy Mato zamieszane są podstępne frakcje. Czy nasi bohaterowie odkryją, co naprawdę się dzieje? A może sami popadną w rozpacz?
  • Drużyna dziwaków - Wróg twojego wroga jest twoim przyjacielem. W trudnych warunkach rodzą się nietypowe przyjaźnie. Znajduj w trakcie swojego śledztwa nowych sojuszników i zdobywaj ich zaufanie dzięki rozmowom i wspólnym doświadczeniom.
  • Inteligentny system walki - Mato Anomalies oferuje unikatowy i stanowiący wyzwanie system walki: wszyscy członkowie drużyny posiadają taką samą liczbę punktów życia. Ponadto jako gracz możesz korzystać z matrycy wyposażenia i systemu podwójnych umiejętności. Jeśli chcesz wygrać, konieczna będzie wyjątkowa strategia!
  • Kup w przedsprzedaży, by otrzymać wyjątkowy artbook zawierający ponad 30 stron przepięknych grafik koncepcyjnych z gry.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Mato Anomalies Day One Edition" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.