<
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni: 259,90
179
90
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Microsoft
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
889842708288
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat
:
:
:

Halo Infinite Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Master Chief powraca w Halo Infinite - kolejnym rozdziale legendarnej serii. Opracowane przez 343 Industries i stworzone przy użyciu naszego nowego silnika Slipspace Engine, Halo Infinite zostało ujawnione na Xbox E3 2018 Briefing z porywającym demo silnika, które zapewnia wgląd w przyszłość franczyzy Halo, prowadząc ją w nowe i nieoczekiwane kierunki.Cechy:

  • Kampania - Kiedy wszelka nadzieja została utracona, a los ludzkości wisi na włosku, Master Chief jest gotowy stawić czoła najbardziej bezwzględnemu wrogowi, z jakim kiedykolwiek miał do czynienia. Rozpocznij od nowa i wejdź w zbroję największego bohatera ludzkości, aby przeżyć epicką przygodę i wreszcie poznać skalę samego pierścienia Halo.
  • Multiplayer - słynny multiplayer Halo powraca! Więcej informacji podamy jeszcze w tym roku (wymaga Xbox Live Gold na konsoli, członkostwo sprzedawane oddzielnie)
  • Forge - epickie narzędzie Halo do tworzenia zawartości powraca i jest potężniejsze niż kiedykolwiek. Więcej informacji jeszcze w tym roku.
  • Rozgrywka między generacjami - Halo Infinite zapewnia niesamowite wrażenia na konsolach Xbox One i nowszych, a także na komputerach PC. Na konsolach Xbox Series X oraz obsługiwanych komputerach PC możesz cieszyć się ulepszonymi funkcjami, takimi jak rozdzielczość do 4k przy 60 klatkach na sekundę w kampanii oraz znacznie skrócony czas ładowania, co zapewnia płynną rozgrywkę i wprowadza nową generację gier.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Podstawki pod pady
lub telefony
Modele Gundam
w super cenach!
Promocja na produkty cefrowe!
Nie czekaj na dostawę!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Halo Infinite" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.