129
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Maximum Games
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5016488139953
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:

God of Rock Xbox One, Xbox Series X

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Tajemniczy Bóg Rocka ożywił dusze największych muzyków wszechświata, aby starli się dla jego rozrywki. Ożywiony, z nowymi ciałami i mocami, każdy muzyk stanie się uczestnikiem jego gry, walcząc ze sobą o muzyczną supremację na globalnej scenie. God of Rock łączy rytmiczną rozgrywkę z mechaniką gier walki i intensywnymi meczami 1v1. Wybieraj spośród tuzina unikalnych wojowników, z których każdy ma swój własny wygląd, mechanikę i harmonijne ataki. Zmiękczaj przeciwnika, wykonując normalne ruchy i gromadząc licznik poprzez uderzanie nut w rytm piosenki, a następnie wydaj swój licznik, aby uwolnić EX i specjalne ruchy, które zadadzą obrażenia i dodadzą złożoności ich utworom. Na koniec wykończ je niszczycielskim atakiem Super! W miarę postępów w walce, ścieżka muzyczna będzie coraz bardziej skomplikowana i trudna, aż do momentu, gdy zostanie tylko jeden wojownik!

Cechy gry:

  • Bitwa do rytmu - weź udział w niesamowitych muzycznych bitwach w tej konkurencyjnej, opartej na rytmie walce.
  • Nieograniczony pułap umiejętności - Utwory będą zwiększać poziom trudności, aż pozostanie tylko jeden wojownik
  • Ponad 40 oryginalnych piosenek - każda z nich ma swój własny, niepowtarzalny i wymagający utwór do opanowania Wszechświat jest twoją sceną - kontroluj 12 diametralnie różnych postaci, z których każda ma swój własny styl gry na 8 dynamicznych etapach osadzonych w całym wszechświecie
  • Tryb fabularny - podążaj za swoją ulubioną postacią przez rozgałęziony tryb fabularny, walcząc z innymi muzykami, aby zostać ostatnim stojącym na scenie.
  • Tryb treningowy - opanuj najtrudniejsze fragmenty każdej piosenki i ćwicz wykonywanie specjalnych ruchów do rytmu.
  • Edytor ścieżek - nadaj swoim ulubionym utworom własny charakter, dodając i usuwając nuty zgodnie z własnymi upodobaniami.
  • Lokalny i rankingowy multiplayer online - zmierz się z graczami w domu lub na całym świecie w zwykłym i rankingowym multiplayerze.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Rozbuduj swoją
kolekcję kart!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "God of Rock" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.