CENA: 129,90
99
90
Oszczędzasz 30,00
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: 2 szt.
Wydawca:
Microsoft
Wersja językowa:
Polska (napisy)
Kod:
889842271492
Klasyfikacja PEGI:
Od 16 lat
:

Playerunknowns Battlegrounds Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Gra nie jest ukończona i znajduje się w fazie opracowywania; treść gry może ulec zmianie; gra może nie ukazać się w wersji finalnej.

Wymagany abonament Xbox Live Gold (sprzedawany osobno).

Rozszerzone funkcje na konsolę Xbox One X wymagają aktualizacji zawartości.

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS to gra opracowana przez twórców bestselerowego fenomenu na komputery PC, w której gracze zostają zrzuceni na pole bitwy, aby walczyć ze sobą na śmierć i życie. Zwycięża ostatni, któremu uda się przetrwać.Zdobywaj zapasy i szukaj broni oraz ekwipunku, który przyda Ci się w walce. Przygotuj się na emocjonującą rozgrywkę, pełną wywołujących dopływ adrenaliny zwrotów akcji. Wygrywa ostatni, który przetrwa.

* Wymagany abonament Xbox Live Gold (sprzedawany osobno).

PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS jest strzelanką „do ostatniej kropli krwi”, opracowaną z uwzględnieniem opinii graczy. Gra nie jest ukończona i nadal trwają prace nad jej ostateczną wersją.

Pole bitwy czeka Lądujesz na spadochronie na ogromnej wyspie gdzieś na krańcu świata. Na początku dysponujesz wyłącznie ubraniem, które masz na sobie oraz własnym sprytem. Badaj teren, zdobywaj ekwipunek i broń lub korzystaj z pojazdów, aby odnaleźć sprzęt i zapasy przydatne w dynamicznej walce.

Sięgnij po zwycięstwo Twoim zadaniem jest pokonanie wszystkich pozostałych graczy. Zwycięzcą zostaje ten, któremu uda się przetrwać do końca. To nie tylko gra. To królewska bitwa.

Ulepszona dla Xbox One X PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS należy do biblioteki gier Ulepszonych dla Xbox One, a technologia szerokiego zakresu dynamiki (HDR) zapewnia realistyczną głębię obrazu pola bitwy.

Xbox Live Dołącz do bitwy w najbardziej zaawansowanej sieci rozgrywki wieloosobowej na świecie.
  • Opakowanie gry zawiera kartę z kodem cyfrowym
  • PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS jest strzelanką „do ostatniej kropli krwi”, opracowaną z uwzględnieniem opinii graczy. Gra nie jest ukończona i nadal trwają prace nad jej ostateczną wersją.
  • Wyłącznie na konsolę Xbox One.
  • Ulepszona dla Xbox One X
  • Lądujesz na spadochronie na ogromnej wyspie gdzieś na krańcu świata. Na początku dysponujesz wyłącznie ubraniem, które masz na sobie oraz własnym sprytem.
  • Twoim zadaniem jest pokonanie wszystkich pozostałych graczy. Zwycięzcą zostaje ten, któremu uda się przetrwać do końca.

Zobacz także

Zobacz konsole MS nowej generacji!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Koszulki dla graczy
Sprawdź ofertę
Modele Gundam
Zobacz wszystkie zestawy
Nikt jeszcze nie dodał opinii o "Playerunknowns Battlegrounds" (Xbox One).
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.