CENA: 299,99
119
90
Oszczędzasz 180,09
Wysyłka od 9,99 ZŁ
Prezent:
Battlefield 1 Steelbook
Specjalna cena obowiązuje tylko do wyczerpania ilości promocyjnej produktu.
Wysyłka w 24h
Ten produkt wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia.
Dostępność: duża ilość
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna polska
Kod:
5035225113766
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Wulgaryzmy Od 18 lat
:

Battlefield 1 PL + SteelBook Xbox One

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 2 osoby)
Zobacz opinie (2)
Patrzysz przed siebie i w oddali widzisz dziurawione ogniem karabinowym samoloty, których szczątki spadają na ulice Londynu. Trochę na wschód, w pustoszonej przez wojnę Francji, przez miasta przetaczają się groźne czołgi, burząc stojące im na drodze mury. Daleko na południu, aż za wybrzeżem Włoch, żołnierze ruszają do ataku wśród wydm Pustyni Arabskiej, uzbrojeni po zęby w najpotężniejszą broń na świecie. To narodziny wojny totalnej. Ich świadkiem możesz być tylko w Battlefield 1.Battlefield 1 zaoferuje graczom największe i najbardziej dynamiczne bitwy w historii gatunku FPS oraz wszystkie elementy rozgrywki, z których słynie seria Battlefield. Tym, co czyni okres I wojny światowej tak niezwykłym, jest jego zaawansowanie. Znaleźć tu można praktycznie wszystko, co kojarzy się z konfliktami toczonymi nawet wiek później – począwszy od ogromnych bitew na lądzie, wodzie i w powietrzu, aż po potężne, skuteczne uzbrojenie. Czołgi, samoloty, karabiny maszynowe, artyleria – wiele rozwiązań technicznych, z których korzystaliście w innych grach Battlefield, było podczas I wojny światowej używanych i doskonalonych.

Weźmiecie udział w ogromnych 64-osobowych starciach i będziecie świadkami zaskakujących momentów „Tylko w Battlefield”. Zobaczycie, jak miejsce starego, burzonego właśnie świata, zajmuje nowy. Ulepszyliśmy też trochę destrukcję, więc na polu walki mogą was czekać niespodzianki.

Zobacz także

Zobacz konsole MS nowej generacji!
Abonamenty
Karty przedpłacone
Oferta
stale aktualizowana!
Super Hity Nintendo w nowych cenach!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Yakoozy
Ride or die!
Z nami od: 2007/09/24

Yakoozy

2 0

Zgadzam się! Gram od wczoraj i ciężko się oderwać :) POLECAM również!

Fajera
Born To Fight, Fight To Win
Z nami od: 2017/09/22

Fajera

2 0

Po ograniu wersji dostępnej w EA Access zdecydowałem się na zakup. Klimat gry jest po prostu niesamowity. Tak jak po becie nie byłem przekonany do końca żeby kupować w premierę, tak przetestowanie teraz skłoniło mnie do złożenia zamówienia!! POLECAM ZDECYDOWANIE!! Klimat wojny światowej wylewa się z ekrany na każdym kroku. Grafika jest niesamowita!!