CENA: 119,90
49
90
Oszczędzasz 70,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5030930074326
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat
:

Tiger Woods PGA Tour 10 Xbox 360

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (2)
Tiger Woods PGA TOUR 10 po raz pierwszy w historii serii daje Ci okazję walki w U.S. Open na niezwykle wymagającym polu Bethpage Black!

Czy wytrzymasz presję gry w prestiżowym i silnie obsadzonym turnieju? Czy będziesz w stanie pokazać pełnię umiejętności, gdy spoczną na Tobie oczy tysięcznego tłumu, a z oddali będziesz słyszeć żywiołową reakcję widzów na zagrania innych graczy? Przyjdzie Ci zmierzyć się nie tylko z Tigerem Woodsem i śmietanką światowego golfa, ale i własnymi słabościami podczas gry na trudnym terenie i w zmiennych warunkach atmosferycznych. W Tiger Woods PGA TOUR 10 każdy zamach kijem to napięcie, presja i wielkie emocje!

 • Zmagania U.S. Open. Po raz pierwszy masz możliwość wzięcia udziału w U.S. Open, jednym z największych i najtrudniejszych turniejów w sezonie. Pole Bethpage Black potrafi wystawić na próbę umiejętności nawet najlepszych golfistów.
 • Precyzyjne puttowanie. Do dyspozycji masz tylko jeden putter, co zasadniczo wpływa na sposób kończenia dołka. Wyznacz optymalny tor toczenia się piłki, dobierz uważnie siłę zamachu, nie zapomnij o jego wykończeniu już po uderzeniu piłki, a zwiększysz swoją precyzję.
 • Wszechobecne emocje. Trybuny wypełnione po brzegi, elektroniczne tablice wyników, na każdym kroku żywo reagujący widzowie – poczuj atmosferę wielkiego turnieju golfowego!
 • Zmienne warunki atmosferyczne. Przebieg turnieju nierzadko zależy od pogody. W Tiger Woods PGA TOUR 10 warunki atmosferyczne aktualizowane są regularnie na podstawie danych z serwisu Weather Channel. Jeżeli w kalifornijskim Carmel właśnie się rozpadało, deszcz nie oszczędzi też pola Pebble Beach, na którym akurat rozgrywasz turniej!
 • Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Abonamenty
  Karty przedpłacone
  Podstawki pod pady
  lub telefony
  Figurki amiibo
  Zbierz je wszystkie!
  Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
  Ked2ior
  Z nami od: 2009/07/01

  Ked2ior

  0 0

  Big smail

  Witam nabyłem gre i powiem tak
  jestem zadowolony swietne pola golfowe grafika duzo bajerów mianowicie : mini gierki kariera no i to z czego jestem najbardziej chepi to live turnament
  pozdrowienia dla ultimy !!!

  Ked2ior
  Z nami od: 2009/06/27

  Ked2ior

  0 0

  Swietny Golfik

  grałem w demo bardzo mnie wciagneło oczywiscie zamawiam !!! i polecam dla fanów