CENA: 129,90
69
90
Oszczędzasz 60,00
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Capcom
Kod:
5055060963753
:
:

Capcom Digital Collection Xbox 360

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
Capcom Digital Collection jest zestawem zawierającym 8 gier, które dostępne były do tej pory przez Xbox LIVE Arcade. Wśród nich znajdują się takie pozycje jak Super Street Fighter™ II Turbo HD Remix, Final Fight™: Double Impact oraz Super Puzzle Fighter™ II Turbo HD Remix. Wszystkie osiem gier będzie dostępnych w sprzedaży po raz pierwszy w wersji pudełkowej i będą zawierać wszystkie cechy, funkcjonalności i osiągnięcia znane z wersji cyfrowych. Pełna lista gier z kolekcji wygląda następująco:

1942: Joint Strike

1942: Joint Strike jest klasyczną strzelanką zręcznościową z grafiką HD. Przejmij kontrolę nad samolotami z okresu Drugiej Wojny Światowej, powstrzymuj napierające fale przeciwników, unikaj eksplozji i ognia rakietowego, rzucaj wyzwanie bossom. Skorzystaj z pomocy skrzydłowego, dzięki któremu będziesz mógł przeprowadzić nowy typ ataku polegający na połączeniu sił obu samolotów celem wykonania druzgocącego natarcia. Przygotuj się na powrót do walki.

Bionic Commando™Rearmed 2

Wyposażony w bioniczne ramię, Nathan „Rad” Spencer powraca i ma na celu powstrzymanie generała Sabio przed wykonaniem zabójczego ataku rakietowego. Rób uniki, strzelaj z ukrycia, walcz z niezliczoną ilością wrogów i bossów przemierzając coraz to nowe otoczenia porośniętej bujną roślinnością wyspy Papagaya w tej klasycznej platformówce.

Final Fight™ Double Impact

Tytuł ten zabiera gracza w emocjonującą podróż w klasykę świata gier zręcznościowych Final Fight™ i Magic Sword. Obydwie gry posiadają grafikę w HD, masę opcji do odblokowania, zintegrowany ranking online i dwa tryby multiplayer: sieciowy i lokalny co-op. Final Fight opowiada o porywających przygodach Cody'ego, Guy'a i Haggar'a – trzech bohaterów próbujących przetrwać na pełnych przestępczości ulicach Metro City i jednocześnie uratować uprowadzoną przez gang Mad Gear córkę Haggar'a. W Magic Sword gracz wciela się w potężnego wojownika, który jest obarczony odpowiedzialnością za oczyszczenie starożytnej wieży z sił mroku. Bohaterowi towarzyszy ośmiu sojuszników, z których każdy posiada unikalne umiejętności.

Flock!

Zasiej kukurydzę i zamknij stado w zagrodzie! Używaj zainstalowanego w twoim UFO promienia transportującego aby ochraniać słodkie, puchate zwierzątka i zaganiać je do statku matki grając na ponad 50 planszach najeżonych niebezpieczeństwami. Grać można z przyjaciółmi lub tworzyć (przy pomocy wbudowanego edytora) i udostępniać stworzone przez siebie poziomy w sieci.

Rocketmen™: Axis of Evil z dodatkiem Rocketmen™: It Came >From Uranus

Dołącz do Ligi Wolnych Planet i weź udział w zaciętym boju o uwolnienie układu słonecznego spod dominacji Legionu Terry w tej strzelance z elementami RPG. Gracze mogą uratować galaktykę samemu, albo w kooperacji z trzema innymi osobami poprzez Xbox LIVE lub lokalnie na tej samej konsoli. Do gry dołączony jest dodatek Rocketmen: It Came From Uranus, który zawiera trzy nowe poziomy i dodatkowe bronie.

Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix

Tytuł ten łączy światy gier Street Fighter i Darkstalkers wraz z postaciami ze stajni Capcom'u w niesamowicie wciągającej układance. Super Puzzle Fighter II Turbo HD Remix zawiera grafikę HD 1080p, kilka nowych trybów gry oraz ulepszony balans rozgrywki. Można grać w trybie dla gracza pojedynczego oraz przeciw innemu graczowi online lub lokalnie. Można także obserwować jak inni podbijają wyniki. Gracze mogą zdobywać osiągnięcia i śledzić swoją punktację na rankingach Xbox LIVE.

Super Street Fighter II Turbo HD Remix

Jedna z najpopularniejszych gier wczesnych lat dziewięćdziesiątych stworzona na nowo w grafice 1080p HD i wsparciem dla szerokich ekranów. Unowocześniona wersja innowacyjnej bijatyki oferuje niezwykłe doznania dla nowych graczy jak i dla purystów serii. Super Street Fighter II Turbo HD Remix zawiera tryby gier online i offline dla jednego lub dwóch graczy.

Wolf of the Battlefield™: Commando 3

Jedna z najpopularniejszych strzelanek zręcznościowych powraca! Wolf of the Battlefield™: Commando 3 wskrzesza klasyczną akcję rodem z Commando dodając zarazem nowe przygody. Szalony festiwal ognia huraganowego łączy oldschoolową rozgrywkę z grafiką 3D w wysokiej rozdzielczości. Gracze mogą wywalczyć sobie drogę do zwycięstwa korzystając z rozległego arsenału, pojazdów oraz wyspecjalizowanych grup. Gracze mogą porównywać swoje wyniki z wynikami tych najlepszych dzięki zrozumiałemu systemowi punktowania oraz rankingach online.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Figurki amiibo
Zbierz je wszystkie!
Konsole Switch
sprawdź ofertę
Figurki Funko POP!
Zobacz wszystkie!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
cubepip
Z nami od: 2013/12/29

cubepip

0 0

Capcom Digital Collection

Bardzo fajna składanka.Bionic commando to prawdziwa perelka tej składanki.Polecam.