CENA: 129,99
74
90
Oszczędzasz 55,09
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Konami
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
4012927038871
Klasyfikacja PEGI:
Przemoc Od 18 lat
:

Metal Gear Solid V Ground Zeroes Xbox 360

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (2)
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes to propozycja ekipy deweloperskiej studia Kojima Productions skierowana przede wszystkim do fanów serii MGS, którzy noszą się z zamiarem sięgnięcia po Metal Gear Solid V: The Phantom Pain. Zgodnie z intencją Hideo Kojimy, gra stanowi formę prologu i pozwala zaznajomić się ze zmianami w mechanice rozgrywki.Akcja Metal Gear Solid V: Ground Zeroes toczy się rok po wydarzeniach przedstawionych w Metal Gear Solid: Peace Walker. Paz i Chico przetrzymywani są w silnie strzeżonym obozie Omega. Oboje posiadają informacje dotyczące Snake'a i jego organizacji militarnej. Snake wraz Kazem Millerem muszą przeniknąć na teren wroga i odbić zakładników.

Wzorem wcześniejszych odsłon cyklu, gra zalicza się do gatunku „skradanek” (stealth-action game), w którym dynamiczne sekwencje akcji łączą się z koniecznością działania w ukryciu. Tym razem jednak twórcy postarali się o otwartą strukturę świata, dając graczom dużą swobodę w wykonywaniu zadań i eksplorowaniu lokacji.

Zmiany wprowadzone w Metal Gear Solid V: Ground Zeroes objęły nie tylko mechanikę rozgrywki, ale także interfejs użytkownika. W przeciwieństwie do poprzednich gier z serii, na ekranie wyświetlane są jedynie najpotrzebniejsze informacje, co przyczynia się do poprawy widoczności otoczenia, w jakim poruszają się postaci.

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes jest jedną z pierwszych gier wykorzystujących potencjał innowacyjnego silnika Fox Engine, który zaprojektowany został pod kątem technicznych możliwości konsol ósmej generacji.

WAŻNA INFORMACJA dla posiadaczy konsoli XBOX360 w wersji:

· XBOX360 S 4GB
· XBOX360 ARCADE

XBOX360 CORE

DO INSTALACJI I URUCHOMIENIA GRY WYMAGANY JEST ORYGINALNY DYSK TWARDY Z MINIMUM 4GB DOSTĘPNEGO MIEJSCA.
DYSK TWARDY JEST SPRZEDAWANY ODDZIELNIE W PRZYPADKU MODELI XBOX 360 S 4GB ORAZ XBOX 360 ARCADE I XBOX360 CORE.

Zobacz także

Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Abonamenty
Karty przedpłacone
Zobacz wszystkie figurki z serii!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
infenro
Z nami od: 2014/03/17

infenro

0 0

Tylko tyle ?!

Strasznie się napaliłem na tą grę, gdy w końcu wziąłem pada do ręki i odpaliłem grę moim oczom ukazał się piękne arcydzieło stworzone przez Konami, jak i imponujące możliwości FOX ENGINE, ślina ciekła strumieniami... do czasu gdy po godzinie rozgrywki zobaczyłem napisy końcowe... tylko tyle ?! TAK ! Tylko tyle.

Jeśli ktoś chce kupić "ekskluzywne" demo to polecam, a jeśli nie chcecie wyrzucać pieniędzy w błoto to z pewnością warto poczekać na The Phantom Pain - pozycja obowiązkowa.

Pomysł wydania gry na płycie jest nieco chybiony, równie dobrze mogliby wrzucić ten cały prolog na PS STORE, albo XBL za jakieś grosze i po sprawie.

Co do samej gry wszystko ślicznie, pięknie, jedynym mankamentem jaki udało mi się wychwycić to nieco "upierdliwa" kamera, ale do wszystkiego idzie się przyzwyczaić. Mimo małej wtopy z wersją demonstracyjna warto czekać na "pełną" wersje, po jej premierze wpadka z pewnością zostanie wybaczona.

Gracz
Z nami od: 2014/02/25

Gracz

0 0

Demo za 120 zł :-/

No bo czym ta "gra" będzie jak nie bardzo rozbudowaną wersją demonstracyjną MGS5 ? Ale pewnie i tak kupię jak stanieje :-P