39
90
Chwilowo niedostępny
Ten produkt powinien znowu być dostępny w sprzedaży w ciągu kilku najbliższych dni.
Wydawca:
Electronic Arts
Wersja językowa:
Pełna angielska
Kod:
5030935059373
Klasyfikacja PEGI:
Od 3 lat

Need for Speed ProStreet - Essentials Sony PSP

0/5
  (aby wyświetlić ocenę muszą zagłosować jeszcze 3 osoby)
Zobacz opinie (1)
Każdy wyścig to bitwa! Rywalizuj w profesjonalnych wyścigach samochodowych. Tym razem nie wystarczy zaszpanować w dzielnicy - Twoja dominacja musi mieć światowy rozmach! Przygotuj niedoścignioną maszynę, a następnie sprawdź jej moc w konkurencjach o zróżnicowanym charakterze. ProStreet to niepowtarzalna szansa, by udowodnić, że właśnie Tobie należy się tytuł króla ulicy.

Nowy Need for Speed gwarantuje potężną dawkę chaosu i prawdziwy smak czystej adrenaliny. Prowadząc samochód na granicy ryzyka zapewne zdarzy się Tobie popełnić błąd. Musisz jednak wiedzieć, że tym razem każdy błąd oznacza konsekwencje. Wyobraź sobie latające w powietrzu szczątki karoserii, kawałki włókna szklanego i ohydnie poskręcany metal. Każde wgniecenie, rysa, czy pogięta część maski to blizna po bitwie, a jednocześnie dowód Twojego zaangażowania i godnego naśladowania ducha walki.

Ścigaj się na trasach będących symbolami kultury samochodowej. Shuto Expressway w Tokio, niemiecka autostrada, pustynia Nevada... to tylko trzy miejsca, w których doświadczysz niepowtarzalnej i pełnej napięcia atmosfery wyścigów! Żywo reagujące tłumy widzów, fotorealistyczne samochody i kłęby wydobywającego się spod opon dymu, potęgują emocje podczas iście gladiatorskich pojedynków.

Nieokiełznana moc, niepohamowana agresja i pasjonujące współzawodnictwo. Need for Speed ProStreet stanowi esencję kultury ulicznych wyścigów.

Najważniejsze cechy
 • Realizm do potęgi
  dzięki całkowicie nowemu modelowi fizyki, na własnej skórze poczujesz zaciętą rywalizację przeciwko ulepszonej sztucznej inteligencji, która precyzyjnie symuluje zachowania na drodze. Szczególnie nieprzyjemne zderzenie z barierką lub innym samochodem będą Cię teraz drogo kosztować. Jeśli uszkodzisz wóz, musisz wydać pieniądze na naprawę, wiec może nie szarżuj niepotrzebnie?
 • Zdominuj wszystkie konkurencje
  aby zostać królem ulicy, musisz udowodnić swoje umiejętności w czterech zróżnicowanych stylach jazdy. Obudź w sobie bestię w odnowionym trybie Drag. Opanuj do perfekcji sterowanie pojazdem w drifcie jeden za drugim, a następnie spróbuj sił w elitarnej rywalizacji Grip. Całkowicie nowym trybem jest Próba Prędkości, ostateczny test szybkości i opanowania.
 • Prowadź jak szaleniec
  wyścigi uliczne to brutalny sport. Samochody rozpadają się na drobne kawałki za sprawą zaawansowanej technologii symulującej kolizje. Oglądaj wypadki i patrz na efektowne wgniecenia metalu i latające w powietrzu szczątki. Konsekwencje, takie jak dym, odpryski brudu i tumany kurzu wpływają na poczynania wszystkich kierowców na torze.
 • Rewolucyjny tryb zabawy online
  pełen pomysłowych funkcji, nieustannie stymuluje ducha walki i tworzy idealne warunki do rywalizacji pomiędzy Tobą, a fanami gry z całego świata. Od poprzedniej wersji zasady zmieniły się drastycznie. Arena rywalizacji w sieci jest teraz zdecydowanie bardziej emocjonująca i agresywna.
 • Tuning fantastycznych maszyn
  samochód wcale nie musi wyglądać pięknie, o ile skrywa wiele pod maską. Po raz pierwszy w historii serii NFS widzisz wpływ nowatorskiej technologii Autosculpt na osiągi pojazdu – i to w czasie rzeczywistym! Dopracuj kształt auta w tunelu aerodynamicznym, dobieraj z setek prawdziwych części zamiennych i zbuduj niedoścignioną maszynę wyścigową.
 • Podziel się swoją pasją z całym światem
  zaprezentuj innym to, co tak pieczołowicie projektowałeś. Całkowicie nowa opcja umożliwia udostępnianie w sieci wzorów ustawień wyglądu i osiągów pojazdu. Jeśli zostaną pobrane przez innego gracza, zostaniesz nagrodzony za każdym razem, kiedy dany wzór będzie wykorzystany i pomoże zwyciężyć w wyścigu.
 • Fotorealistyczne samochody i trasy
  zachwyt wzbudza potężna moc, spektakularny wygląd i agresywne brzmienie pojazdów. Ponadto, zobaczysz realistyczny dym wydobywający się spod kół. Czegoś takiego nie było w żadnej dotychczasowej grze wyścigowej. Autentyczne tory oraz najbardziej znane marki samochodów to gwarancja, że idea ulicznych wyścigów została przeniesiona w zupełnie nowy wymiar.
Konsole Microsoft w super cenach!
Zobacz konsole MS nowej generacji!
Klucze do gier
Nie czekaj na dostawę!
Gry z serii LEGO
w nowych cenach!
Musisz się zalogować aby móc dodawać opinie o produktach i je oceniać.
Ziom
Z nami od: 2008/02/25

Ziom

0 0

NFS Pro Street

Spoko Gierka i nawet nie wiedzialem ze na plytce jest takze program do wyszukiwania filmikow w cenie gry.szkoda tylko ze nie napisali o tym polecam wszystkim serdecznie oplaca sie za kazda cene!!!!